college friend ku ekutia pai gehinli -କଲେଜ ଫ୍ରେଣ୍ଡ କୁ ଏକୁଟିଆ ପାଇ ଗେହିଂଲି

କଲେଜ ଫ୍ରେଣ୍ଡ କୁ ଏକୁଟିଆ ପାଇ ଗେହିଂଲି

college friend ku ekutia pai gehinli 

ଏହି ଘଟଣା ଟା ମୋର କଲେଜ ସମୟର।ମୁଁ PhD କରୁଥାଏ। ଜଣେ ନୂଆ ଝିଅ ଆସି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ କରୁଥାଏ। ବୟସ ୨୨ ହେବା। ପତ୍ତଳି ଓ ସୁନ୍ଦରୀ। ଦେଖିଲେ କିଏ ବି ତାକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ଚାହିବ। ମୁଁ ତା କଥା ଭାବି ଉତ୍ତେଜନାରେ ବହୁତ ବାଣ୍ଡ୍ ହଲାଏ। ମୋ ର ପ୍ରେମିକ କୁ ଗେହିଲା ବେଳେ ତା କଥା ଭାବି ମସ୍ତ୍ କରିକି ଗିହେ।କିନ୍ତୁ ତାକୁ ଗେହିବା କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ବ୍ୟାକୁଳ ହେଉଥାଏ। ଏମିତି ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହ ଚାଲିଗଲା। ଥରେ ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି କହିଲା ଭାଇ କିଛି ପଚାରିବାର ଥିଲା। ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲି। ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ଏବେ ଆକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ବାଟ ଫିତିଯିବ।

ସେଦିନ ମୁଁ ବହୁତ ପାଠ ବୁଝେଇ ଲି। ସେ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲା। ହେଲେ ମୁଁ ତାକୁ କେମିତି ଗେହିବି ଭାବୁଥିଲି। କିଛି ଦିନ ପରେ ପୁଣି ଆସି ପଚାରିଲା, ଭାଇ କିଛି ପଚାରିବାର ଥିଲା। ମୁଁ ଜାଣିକରି ତାକୁ କହିଲି ମୁଁ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛି। ଯଦି ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳକୁ ସମୟ ହେବା ମୋ ଘରକୁ ଆସି ଯିବୁ। ସେ କହିଲା ହଉ। ମୁଁ ଖୁସିରେ ପାଗଳ ହୋଇଗଲି। ମୁଁ ଘର୍ ଭଡ଼ା ନେଇ ରହୁଥାଏ। ସେ ଦିନ ଘରକୁ ଯାଇ ଘର ସଫା କରି ତାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଲି। ସେ 5 ଟାରେ ଆସିଲା। ମୁଁ ତାକୁ ତାର ସବୁ ପାଠ ବୁଜେଇଲ୍ଲା ପରେ ସେ ଯିବାକୁ କହିଲା। ମୁଁ କହିଲି ଟିକେ ରହ ଚା ତିଆରି କରି ପିଇ ବା। ମନେ ମନେ ଭାବୁଥିଲି ତ ଦୁଧ ପିଇବା ପାଇଁ।ତ ପରେ ଚା ବନେଇ ଆମେ ପିଇ କଥା ହେଳୁ। ତା ବିଶୟ ରେ ବହୁତ ପଚାରିଲି। ଧିରେ ଧିରେ ସେ ବହୁତ୍ ମଜା ରେ କଥା ହେଉଥିଲା।

ତାକୁ ପଚାରିଲି ତୋର boyfriend ଅଛି। ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା। କହିଲା ହଁ। ମୁଁ ଭାବିଲି ତା ହେଲେ ଏ ଆଗରୁ ଗିହଣା ଖାଈ ଥିବ। ସେ ପଚାରିଲା ଭାଇ ତମର ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଅଛି। ମୁଁ କହିଲି ହଁ କିନ୍ତୁ ତୋ ଭଳିଆ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ନୁହେଁ। ସେ ପୁରା ଲାଜେଇ ଗଲା ଆଉ ତଳକୁ ମୁଣ୍ଡ କରିଦେଲା।ମୁଁ କହିଲି ଆରେ ଏଥିରେ ଲାଜ କରିବାର ମନ ଅଛି। ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଚାହୁଁଥିଲି।ସେ ମୁଣ୍ଡ ଉଠେଇ ମୋତେ ଚାହିଁଲା।ମୁଁ ତାକୁ କେମିତି ଗେହିବି ସେ କଥା ଭାବୁଥିଲି ଆଉ ତ ଦୁଧକୁ ଚାହିଁ ରହିଥିଲି। ସେ କହିଲା ଭାଇ କଣ ଏମିତି ମତେ ଦେଖୁଛ।ମୁଁ ଚମକି ପଡିଲି।ତାକୁ ଗେହିବା ଭାବନାରେ ପୁରା ଉତେଜିତ ହୋଇ ସାରୀ ଥିଲି ଆଉ ହଜି ଯାଇଥିଲି। କହିଲି ସରି। ତା ପରେ ଯାନିକୀ କହିଲି ତୁ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ନ ତୋ ଉପରୁ ଆଖି ଉଠେଇ ହେଉନି।

ସେ କହିଲା, ଭାଇ ତମେ ନା।ମୁଁ କହିଲି ସତରେ।ସେ କହିଲା ହେଉ ତା ହେଲେ ମୁଁ ଯାଉଛି। ସେତେବେଳକୁ ସମୟ 8 ଟା।ମୁଁ ଭାବିଲି ଆଜି ଏ ଝିଅକୁ ଗେହୀ ହେବନି। ତେଣୁ ତାକୁ ନେହି ତା ହଷ୍ଟେଲ ରେ ଛାଡି ଦେଇ ଆସିଲି। ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଚାଲିଲା।ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ସହିତ ଖୋଲା ଖୋଲି କଥା ହୁଏ।। କିନ୍ତୁ ତାକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳୁ ନ ଥାଏ। ଦିନେ ତାକୁ ତା ହଷ୍ଟେଲ ରେ ଛାଡ଼ିଲା ବେଳେ କହିଲି, କାଲି ରବି ବାରେ ଦିନ ବେଳେ ମୋ ଘରକୁ ଆସେ ଆମେ କଥା ହେବା।ହେ ହସିଦେଲା କହିଲା ହଉ, କିନ୍ତୁ ଭାଇ ତମେ ତ ସବଦିନେ ମୋ ସହିତ କଥା ହେଉଛ। ମୁଁ କହିଲି କାଲି ମୋ ଘର ଓନୋର୍ ନାହିଁ ତେଣୁ ଏକା ସ୍ପେଶିଆଲ୍ କଥା ହେବା।

ମୁଁ କହିଲି ମୋ ମନ କଥା ତ ଟିକିଏ ବୁଝ। ସେ ହେଉ କାଲି 9 ଟା ରେ ଆସିବି, ରେଡ୍ଡୀ ଥିବ, କହିକି ଜୋର୍ ଜୋରରେ ହସି ପେଲେଇଲା। ମୁଁ ଜାଣିଲି ଝିଅ ର ଗିହଣା ଖାଇବାକୁ ମନ ଅଛି। ରବିବାର ସକାଳ 9 ଟାରେ ଆସି ଗଲ୍ଲା।ମୁଁ ତାକୁ ଭିତରକୁ ଡାକିଲି ଆଉ ଚେଆର୍ ରେ ବହିବାକୁ କହିଲି। ଜିନ୍ ଓ ଟପ୍ ରେ କଣ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା। ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଶକ୍ତ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଗଲା। ମୁଁ ଚଡି ପିନ୍ଧି ନ ଥାଏ।

ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଉପରେ ପୁରା ଉତେଜିତ ବାଣ୍ଡ୍ ଟା ଜଣା ପଡୁଥାଏ।ସେ ଦେଖୀ ମୁହଁ ତଳକୁ କରଦେଇ ମୁରୁକେଇ ହସିଲା।ମୋର ଖୁସି ର ସିମା ନ ଥିଲା।ମୁଁ ବାଥରମକୁ ଯାଇ ଚଡି ପିନ୍ଧିକି ଆସିଲି।ଆମେ ବସି କଠେ ହେଲୂ।ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଆଉ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଦେଖୁ ଥାଉ। ଟପ୍ ଉପରୁ ଜଣା ପଡୁ ଥାଏ ଯେ ତା ଭୁଣ୍ଡି ଦିଇଟା ଟାଣ ଅଛି। ତା ମାନେ ସେ ବି ଉଠେଜିତ ଅଛି।ମୁଁ ଭାବିଲି ଆଉ ଡେରି ନ କରି ତାକୁ ଗେହିବା କଥା।କିନ୍ତୁ କେମିତି ଆରମ୍ଭ କରିବି ଜାଣିପାରୁ ନ ଥାଏ। ଡର ଲାଗୁଥିଲା।ମୋ ପ୍ରେମିକା କୁ ବହୁତ୍ ଥର ଗେହୀଛି ହେଲେ ଫିର୍ ଭି ଡର ଲାଗୁଥିଲା।କଲେ ସେ ରାଗିକି ପଳେଇବ।ମୁଁ ଟିକିଏ ସମୟ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ବସିଲି।ସେ କହିଲା ଭାଇ କଣ ଭାବୁଛ।ମୁଁ କହିଲି ତୁ ସତରେ କେତେ ସୁନ୍ଦରୀ ସେଇ କଥା ଭାବୁଛି।

ସେ ହସି ଦେଇ କହିଲା ମୋର କୋଉଟା ତମକୁ ସବୁଠୁ ଭଲ ଲାଗୁଛି। ମୁଁ ହଠାତ୍ କହିଦେଲି ତୋ ଦୁଧ। ତା ପରେ କହିଲି ସରି ସରି, ତୋ ଓଠ।ସେ ଲାଜେଇ ମୁହଁ ତଳକୁ କରିଦେଲା।ଆଉ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ। କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ କହିଲି ଆରେ ମୋ ପାଟିରୁ ଏମିତି ବାହାରି ଗଲା। ସତ କହିବାକୁ ଗଲେ ତୋର ସବୁ କିଛି ବହୁତ ଭଲ। ସେ କିଛି କହୁ ନ ଥିଲା।ମୁଁ ଡରି ଗଲି। କହିଲି ଖରାପ ଭାବିଲୁ କି। ସରି ସରି।ମୁଁ ସାହାସ କରି ତା ପାଖକୁ ମୋ ଚେଆର ଟା ଟାଣି ଆଣି ତା ହାତକୁ ଧରି ସରି କହିଲି।

ସେ ଲାଜେଇ କହିଲା ଓକେ।ମୁଁ ଭାବିଲି ଏ ଝିଅ ତା ତରଫରୁ ଲାଇନ ଦେବନି। ତେଣୁ ମୁଁ ତା ହାତକୁ ଧରି କହିଲି ଆରେ ତୁ ଏମିତି ଲାଜ କାହିଁକି କରୁଛୁ।ଡର ଲାଗୁଚି କି। ସେ କହିଲା ଭାଇ ମୁଁ ଆଗରୁ କେବେ କରିନି ତ ସେଥିପାଇଁ ଭାରି ଡର ଲାଗୁଛି। ମୁଁ ଜାଣିଲି ଯେ ଝିଅ କେବେ ଗିହଣା ଖାଇନି କିନ୍ତୁ ରେଡି ହେଇକି ଆସିଛି ଖାଇବା ପାଇଁ। କାରଣ ମୁଁ ତାକୁ ଗେହିବା କଥା ପଚାରି ବି ନ ଥିଲି।ମୁଁ ନ ଜାଣିବା ଭଳି କହିଲି ଆରେ କଣ କାରିନୁ, ମୁଁ କିଛି ବୁଝି ପାରୁନି।ସେ କହିଲା ଭାଇ ତମେ ଭାରି ଚାଲାଖ୍।ତମେ ମତେ ରବି ବାର ଏକା ଡାକିଛ କଣ ଖାଲି କଥା ହେବା ପାଇଁ।ମୁଁ କହିଲି ଆରେ ତୁ ତ ବହୁତ ଜାଣିବାର ଝିଅ।ମୋ ମନ କଥା ବୁଝି ପାରୁଛୁ।

କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତୋ ସହିତ କିଛି କରିବିନି ତୁ ଯଦି ଚାହୁନୁ।ସେ ତଳକୁ ମୁଣ୍ଡ କରି ଲାଜେଇ ହସିଲା।ମୁଁ କହିଲି ତୁ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ ତ।ସେ କିଛି କହିଲାନି।ମୁଁ କହିଲି କଣ କିଛି କହୁନୁ ଯେ।ସେ କହିଲା ହଁ ବହୁତ୍ ଇଚ୍ଛା ଅଛି କରିବା ପାଇଁ କିନ୍ତୁ ଡର ଲାଗୁଛି।କେବେ କରିନି ତ।ସେ ପଚାରିଲା, ତମେ ଅଗରୁ କରିଛ।ମୁଁ କହିଲି କଣ କରିଛି ଆଉ ହସିଦେଲି।ସେ ଏଥର ମୋ ଆଖିରେ ଆଖି ମିଶେଇ କହିଲା ଭାଇ ତମେ ସବୁ ଜାଣି ଅଜଣା ହେଉଛ। ମୁଁ ଆରେ ଏ ସବୁ କରିବା ମୁଁ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛି କି ତୋର ସତରେ ଇଚ୍ଛା ଅଛି। ସେ ଜୋର୍ ରେ ହସି ଦେଲ୍ଲା ଆଉ କହିଲା, ମୋର କଣ କରିବାରେ ଇଚ୍ଛା ଅଛି। ତା ପରେ ଯୋର୍ ରେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲା।

ମୁଁ ଏବେ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ହୋଇ ଗଲି ଯେ ଆଜି ଏ ଝିଅ ମସ୍ତ ଗିହଁଣା ଖାଇବ।ମୁଁ କିନ୍ତୁ ତାକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଉତେଜିତ କରି ଗେହୀବାକୁ ଚାହୁଥିଲି।କହିଲି ତୋର ତ ବାୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଅଛି, କେମିତି କେବେ ଗେହିନୁ।ଗେହିବା ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା କହିଲା କେଉଁଠି କେବେ ସୁବିଧା ମିଳିନି। ଖାଲି ଉପରେ ସେ ମୋର ଚିପିଛି।ମୁଁ କହିଲି କଣ ଚିପିଚ୍ଛି।ସେ ହସିଦେଲା।

ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ପୁରା ଉତେଜିତ ହୋଇ ଶକ୍ତ ହୋଇ ବାହାରକୁ ବାହାରି କୁ ଉଚ୍ଛନ୍ନ ହେଉଥିଲା।ମୁଁ କହିଲି ଆରେ କଣ ଟିକେ ଭଳରେ କହୁନୁ।ସେ କହିଲା ସେ ଖାଲି ଡ୍ରେସ ଉପରୁ ମୋ ଦୁଧକୁ ଛିପିଛି।ଆଉ ଵିଆକୁ ବି।ସେ ଏବେ ଆଉ ଲାଜ ନ କରି ଆରାମରେ କଥା ହେଉଥାଏ।ମୁଁ କହିଲି ଆଉ ତୁ କିଛି କରିନୁ।ସେ କହିଲା ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଖାଲି ଟିକେ ଧରିଛି।ଆଉ ଆମେ ବହୁତ ଚୁମା ଚାଟି କରିଛୁ। ସେ ବହୁତ ଉତେଜିତ ଥିଲା ଭଳିଆ ଜଣା ପଡୁଥାଏ। ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଦିଇଟା ପୁରା ଟାଣ ହୋଇ ଦେଖା ଯାଉ ଥାଏ। ମୋର ଖୁସିର ସୀମା ନ ଥାଏ। ସେ ପଚାରିଲା, ଭାଇ ତମେ ଏଇ ସବୁ କରିଛ। ମୁଁ ହସି କହିଲି ହଁ, ବହୁତ୍ ଥର କରିଛି।

ସେ ପଚାରିଲା କେମିତି ଲାଗେ।ମୁଁ କହିଲି ସ୍ବର୍ଗ ସୁଖ।ଆଉ ତାକୁ ହାତ ଧରି ଟାଣି ଆଣି ମୋ କୋଳରେ ବସେଇ ଦେଇ କହିଲି, ଆଜି ତତେ ମନ ଭରି ଗେହିବି ଆଉ ସ୍ବର୍ଗ ଦେଖେଇ ଦେବୀ। କାହିଁକି ତାକୁ ଟାଣି ତା ଓଠ କୁ ମୋ ଓଠରେ ଲେଗେଇ ଚୁମିଲି।ସେ ଭଲରେ ଦେଖେଇ ଦେଲା ଆଉ ସେ ଚୁମିଲା। ମୁଁ ତାକୁ ଚୁମି ଚୁମି ଗୋଟେ ହାତରେ ତା ଦୁଧକୁ ଧରି ସାଉଁଳେଇ ଦଳିଲି। ତାକୁ ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗୁଛି,ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା,ଭାଇ ବହୁତ୍ ଭଲ ଲାଗୁଛି। କହିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରିଲା।ମୁଁ କହିଲି ଆଜି ତତେ ସେ ବହୁତ ସୁଖ ଦେବ।ସେ ମୁରୁକି ହସିଦେଲା।ମୁଁ ତାକୁ ଧୀରେ ସବୁ ଆଡେ ଚୁମି ଚାଲିଲି। ସେ ଉଁ ଆଁ ହେଉଥିଲା।

ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବହୁତ୍ କଷ୍ଟ ହେଉଥିଲା। ତାକୁ କହିଲି ଜିପ୍ ଖୋଲି ବାକୁ। ସେ ଜିପ୍ ଖୋଲି ଦେଲା ଆଉ ଚଡି କୁ ଟାଣି ବାହାର କରି ଖାଲି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରି ଚାପିଲା। କହିଲା ଭାଇ ଏଇଟା ବହୁତ ବଡ଼।ମୋ ଵିଆ ରେ ପଶିବ ତ।ମୁଁ କହିଲି ଆରେ ବହୁତ୍ ଭଲରେ ପଶିବ। ଆଉ ଥରେ ପଶିଲେ ତୁ କହିବୁ ବାରମ୍ବାର ପସେଇବା ପାଇଁ। ସେ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ମୁଁ ଚାହୁଛି ତମେ ଆଜି ମତେ ମନ ଭରି ଗିହଁ, ମୋର ଯେତେ ଭୋକ ଅଛି ସବୁ ମେଣ୍ଟେଇ ଦିଅ।ମୁଁ ତାକୁ ପୁଣି ଆଲିଙ୍ଗନ କରି ତା ଟପ୍ ଟା ବାହାର କରି ଦେଲି।କି ସୁନ୍ଦର।

କହିଲି ତୋ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ବଢିଆ ଲାଗୁଛି।ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା ଭାଇ ତମେ ଆଜି ମତେ ପୁରା ଶାନ୍ତି କରି ପାରିଲେ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁଶି ହେବି।ସେ କହିଲା ଭାଇ ମୋର ଦେହ ଖାଲି ଜଳୁଛି।ମୁଁ କହିଲି ହେଉ ଆଉ ତା ବ୍ରା ଖୋଲିଦେଲି।ଆଉ ନିଜ ଟି ଶାର୍ଟ୍ ଖୋଲି ଦେଲି।ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଜିନସ୍ ଖୋଲି ଦେ।ସେ କହିଲା ଭାଇ ସେଟା ତମ କାମ।ମୁଁ ତା ଜିନସ୍ ଖୋଲି ଦେଲି ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି।ସେ ମୋ କୋଳରେ ବସିଥିଲା।ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ତା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଲାଗି ଚାପି ହେଉଥିଲା। ଗୋଟେ ହାତରେ ତା ବୀଆକୁ ଚାପି ଧରି ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି। ଓହ୍, ତା ଵିଆ ପୁରା ପାଣିରେ ଫୁଲ। ମୁଁ କହିଲି କେମିତି ଲାଗୁଛି।

ସେ କହିଲା ଭାଇ କିଛି କୁହନି, ମୋ ଦେହ ରେ ବହୁତ୍ ତାତି।ତମେ ଯାହା କରୁଛ ବହୁତ୍ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି।ମୁଁ କହିଲି, ବାଣ୍ଡ୍ ମୋର ଅଥୟ ହେଲାଣି ତୋ ଵିଆରେ ପଶିବା ପାଇଁ।ସେ କହିଲା ଭାଇ ମୁଁ ବି ଆଉ ରହି ପାରୁନି। ମୋ ଵିଆ ରେ ତମ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରେଇ ମତେ ଶାନ୍ତି କର।ମୁଁ ତାକୁ ବେଡ଼ରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି ଆଉ ଜୋର୍ ଜୋରରେ ସେ ନିଶ୍ବାସ ନେଉଥିଲା। ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଉପର ତଳ ହେଉଥିଲା। ମୁଁ କହିଲି ରେଡି ତ।ସେ ହସି କହିଲା ଜଲଦି ପେଲ।ମୁଁ ତା ଉପରେ ଚଢି ତା ଗୋଡକୁ ଧୀରେ ଅଲଗା କରିଦେଲି। ଓହ୍ କି ସୁନ୍ଦର ବିଆ। ମୁଁ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ନେଇ ତା ବୀଆ ମୁହଁରେ ଲଗେଇ ପେଲିଲି।

ସେ ଓଃ କରି ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତଳକୁ ଟାଣି ତା ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଲା। ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇ ଖାଇ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ପେଲି ଚାଲିଲି।ବହୁତ ଟାଇଟ ବିଆ। ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା। ବହୁତ୍ ଦିନ ହେଲା ଏତେ ଟାଇଟ୍ ବିଆ କୁ ଗେହୀ ନ ଥିଲି।ତା ହାତକୁ ଧରି ଯୋରେ ଧକା ଦେଲି ଆଉ ପୁରା ପୁରି ବାଣ୍ଡ୍ ଟା ତା ଭିତରେ ପଶିଗଲା। ତାକୁ ବୋଧେ ଟିକିଏ କଟିଲା।ମୁଁ ଟିକେ ରହିକି ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗୁଛି।ସେ କହିଲା ଭାଇ ଟିକେ କଟିଲା, କିନ୍ତୁ ତଳେ ରୁହନି, ଜୋରେ ଜୋରେ କରିଚାଲ୍।ମୁଁ ଥିକ୍ ଅଛି ଏବେ ଅସଲି ଗୀହା ଆରମ୍ଭ ହେବ।ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା ହଉ ଦେଖିବା।ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ଝିଅ ସତରେ ବହୁତ୍ ସେକ୍ସି। ତାପରେ ଗୋଟେ ତକିଆ ତା ଗାଣ୍ଡୀ ତଳେ ରଖି ତା ବିଆ କୁ ଟିକେ ଉପରକୁ କଲି, ଯେମିତି ଗେହିଁଲେ ବାଣ୍ଡ୍ ବହୁତ୍ ଭିତରକୁ ଯିବା।

ତା ପରେ ତା ହାତକୁ ଧରି ତାକୁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଧକ୍କା ଦେଇ ଗେହୀ ଚାଲିଲି।ସେ ଖାଲି ଉ ଆ ଓ ଇ କହୁଥିଲା। ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗୁଛି। କହିଲା ଭାଇ, କରିଚାଲ। ତା ପରେ ତାକୁ 10 ମିନିଟ୍ ଯାଏଁ ଗେହିଲି।ସେ ମୋତେ ଜୋରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଝଡି ଗଲା।ମୁଁ କହିଲି କେମିତି ଲାଗିଲା। ସେ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ, ସତରେ ଅତି ଆନନ୍ଦ। ସେକ୍ସ ରେ ଏତେ ଆନନ୍ଦ ଥାଏ ଜାଣିଥିଲେ କେବେଠୁ ଗେହୀ ହେଉଥାନ୍ତି। ମୁଁ ତୋର ତା ଝଡ଼ିଗଲା, ମୋର ତ ବି ଆସିନି। ସେ କହିଲା ତମେ ଆଉ ଗେହିଁକି ତମର ବାହାର କରିଦିଅ କିନ୍ତୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବୀଆରେ ଦେବନି। ମୁଁ ହସଦେଇ ପୁଣି ଗେହିବାରେ ଲାଗିଲି। ବହୁତ୍ ଗେହିଲା ପରେ ତା ପେଟ ଓ ଦୁଧ ଉପରେ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡ଼ିଦେଲି। ଓଃ କି ତୃପ୍ତି। ତା ପାଖରେ ଶୋଇ ବୀର୍ଯ ସବୁ ତା ଦୁଧରେ ମାଲିଶ୍ କରି ଖେଳିଲି।

ସେ ମୁରୁକି ହସୁଥିଲା। ମୁଁ ଦୁଧକୁ ପୁଣି ଖାଇଲି।ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା ଭାଇ ତମେ ସତରେ ଗୋଟେ ଷେଣ୍ଢ।ମୁଁ କହିଲି ଆଜି ତତେ ସନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗେହିବି। ସେ କହିଲା ହଉ ଦେଖିବା ତମ ବାଣ୍ଡ୍ ରେ କେତେ ଦମ୍। ଆମେ ଏମିତି ବହୁତ୍ ସମୟ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ପଡ଼ି ରହି ବହୁତ୍ ଗପିଲୁ ଆଉ ପରସ୍ପର ସହ ଖେଳିଲୁ। ସେ କହିଲା କଣ ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡ୍ ତ ଆଉ ଉଠୁନି କେମିତି ଗେହିବ। ମୁଁ କହିଲି ତାକୁ ତୁ ଚୁଚୁମି ଦେଉ ନୁ ସେ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଉଥିଯିବ। ସେ ହସଦେଇ ଉଠି ବସି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ହାତରେ ଉପର ତଳ କଲା। ବାଣ୍ଡ୍ ଟିକେ ଶକ୍ତ ହେଇ ଆସିଲା।ମୁଁ ତା ମୁଣ୍ଡ ଧରି ମାଡ଼ି ଦେଲି ଆଉ କହିଲି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଚୁମିବା ପାଇଁ। ସେ ତଳକୁ ଯାଇ ଚୂମିଲା।

ଓଃ କୋମଳ ଓଠ ଛୁଆଁ ରେ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ଉତେଜିତ ହୋଇ ଉଠିଲା। ମୁଁ କହିଲି ଦେଖିଲୁ। ଏବେ ଚାଲ୍ ରେଡ୍ଡୀ ହେଇଯା ଗେହିବା ପାଇଁ। ସେ କହିଲା ଭାଇ, ଆଜି ମୁଁ ରେଡ୍ଡୀ ହେଇକି ଆସିଛି ପୁରା ଦେହ ର ନିଆକୁ ଶାନ୍ତ କରୀକି ଯିବି, ନ ହେଲେ ଆଜି ରାତି ସାରା ତମଠୁ ଗିହଣା ଖାଇବି। ଏ କଥା ଶୁଣି ଆଉ ରହି ପାରିଲି ନାହିଁ। ତାକୁ ଟାଣି ଟାଣି ତା ବିଆ କୁ ଫାଡ଼ି ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରେଇ ଦେଲି ଆଉ ଜୋର୍ ଜୋରରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି।ସେ ଚିଲୋଉଥାଏ। କହୁଥାଏ, ଭାଇ ଆହୁରି ଜୋରରେ କର। ୮-୧୦ ମିନିଟ୍ ପରେ ସେ ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଝଡି ଗଲା, ମୁଁ ବି ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ ଆଉ ସବୁ ବୀର୍ଯ ତା ବିଆ ରେ ଛାଡ଼ି ଦେଲି ଆଉ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ସେମିତି ଵିଆରେ ପୁରେଇ ରଖିଲି କିଛି ସମୟ। ସେ ଏତେ ଖୁସି ଥିଲା ଯେ ସେ ଜାଣି ପାରି ଲା ନାହିଁ। କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଯେମିତି ବାଣ୍ଡ୍ ତା ବିଆ ରୁ ବାହାର କଲି, ସେ କହିଲା ଭାଇ ସବୁ ଭିତରେ ଛାଡ଼ିଦେଲେ କି।

ମୁଁ କହିଲି ଆରେ କିଛି ହେବନି, ଆଉ ତୋ ଭଳିଆ ଝିଅ ବିଆରେ ବୀର୍ଯ ନ ଦେଲେ ମନରେ ଶାନ୍ତି ହେବନି।ସେ ହସି କହିଲା ହେଉ ଭାଇ ଯାହା ତମ ଇଚ୍ଛା। ତା ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଚଟା ଚାଟି ହେଇ ଖେଲିଲୁ।ତାର ଖୁସିର ଲହରୀ ର ସୀମା ନ ଥିଲା। ତା ପରେ ମୁଁ ଯାଇ ହୋଟେଲ ରୁ ଖାଇବା ଆଣିଲି ଆଉ ଆମେ ଖାଇଲୁ। ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଆଉ ଟି ଶାର୍ଟ୍ ପିନ୍ଧି ବହୁଥିଲା, ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ନ ଥିଲା, ମୁଁ ଜାଣି ଗଲି ଯେ , ଝିଅ ମନ ଏବେ ଭାରିନି, ଆଉ ଗିହଣା ଖାଇବା ପାଇଁ ଅନେଇ ବସିଛି। ଖାଇ ସରିଲା ପରେ ପଚାରିଲି, ଆଉ ଗୋଟେ ରାଉଣ୍ଡ ମାରିଦେବା। ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ହେଇଯାଉ ଭାଇ ଆଉ ଗୋଟେ ଗିହଣା।

ମୁଁ ଟେକି ନେଇ ବେଡ଼ରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ତାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ଏବଂ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି। ବୁଲି ଯାଇ ବାଣ୍ଡ୍ ଟା ତା ମୁହଁ ଲଗେଇ ଲି। ସେ ମୁହଁ ରେ ନେଇ ଚୁଷିବାରେ ଲାଗିଲା। ମୁଁ ତା ବିଆ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି। ଜିଭରେ ତା ବିଆ ଚାଟିଲି। ଜିଭ ରେ ତା କ୍ଲିଟରିସକୁ ଘଷିଲି। ସେ ତା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଖାଲି ହଲଉଥାଏ। କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ପାଣି ଛାଡ଼ିଦେଲା।ଓଃ କି ମିଠା ଆଉ ଲୁଣିଆ, ଲସି ଭଳି ଲାଗିଲା। ମୁଁ ତା ବିଆ କୁ ଚାଟି ଚାଟି ଖାଇକି ସଫା କରିଦେଲି। ତା ପରେ ମୁଁ ବେଡରେ ବସିଲି ଆଉ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଖାଇ ଚାଲିଲା। କିଛି ସମୟ ପରେ ସବୁ ବୀର୍ଯ ତା ପାଟିରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି।

ସେ ସବୁ ଢ଼ୋକି ପକେଇଲା। ଆମେ ଦୁହେଁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ସେମିତି ପଡ଼ି ରହିଲୁ।ସେ ହସୁଥାଏ। ମୁଁ କହିଲି ତୋ ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ଗେହିବା କୁ ବହୁତ୍ ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି।ସେ କହିଲା ଆଜି ନୁହଁ ଭାଇ।ଆଉ କେବେ।ମୁଁ ହସିକି କହିଲି ହେଉ। ତା ପରେ ଆମେ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହେଇ ବହୁତ୍ ରୋମାନ୍ସ କଲୁ। ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଇ ଆସୁଥିଲା।ମୁଁ କହିଲି ଆଉ କେତେ ଥର ଗେହିବା କୁ ଚାହୁଚୁ।ସେ କହିଲା ଭାଇ ଯେତେ କଲେ ବି ମନ ଭରୁନି।ମୁଁ କହିଲି ତା ହେଲେ ଆଜି ରାତିରେ ରହିଯାଆ।ରାତିସାରା ତତେ ଗେହିବି।ସେ ରାଜି ହେଇଗଲା।ସେ ରାତିସାରା ତାକୁ ଗେହିଲି। ବିଭିନ୍ନ ପୋଜରେ। ରାତି ସାରା ଗେହୀ ଗେହୀ ଆମେ ଦୁହେଁ ବହୁତ ହାଲିଆ ହେଇ ଯାଇଥିଲୁ।

କେତେ ବେଳେ ନିଦ ହୋଇଗଲା ଆମେ ଜାଣି ପାରିଲୁ ନାହିଁ। ଦିନ 10 ଟା ରେ ଉଠିଲୁ। ତାକୁ ମାଡି ବସି କହିଲି କଣ ଏବେ ଶାନ୍ତି ତ।ସେ ହସି କହିଲା ହଁ ଭାଇ, ତମକୁ ମାନିଗଲି।ମୁଁ ତାକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି କିସ୍ କଲି ଆଉ କହିଲି ଆଉ ଥରେ ଗେହିବି।ସେ ବିଆ ଦେଖେଇ ଶୋଇଗଲା।ମୁଁ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରେଇ ଦେଲି।ସେ ଚିଲେଇ ଉଠିଲା, କହିଲା ଭାଇ ଭାଇ କାଟୁଛି।ଆଜି ଆଉ କରି ହେବନି।ଆମେ ବାଥରୁମ୍ ଯାଇ ଫ୍ରେସ ହୋଇ ବାହାରିଲୁ।ସେ ଠିକ୍ ରେ ଚାଲି ପାରୁ ନ ଥିଲା। ମୁଁ କହିଲି ଆଉ କେବେ କରିବା। ସେ କହିଲା ଆସନ୍ତା ରବିବାର।ମତେ କିସ୍ କଲା ଆଉ ଆମେ ବାହାରି ଗଲୁ କାମକୁ। ତା ପରଠୁ ତାକୁ ରେଗୁଲାର ଗେହୁଛି।

One Reply to “college friend ku ekutia pai gehinli -କଲେଜ ଫ୍ରେଣ୍ଡ କୁ ଏକୁଟିଆ ପାଇ ଗେହିଂଲି”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *