college sesa barsare sir mora sil phiteile-କଲେଜ୍ ଶେଷ ବର୍ଷ ରେ ସାର୍ ମୋର ସିଲ୍ ଫିଟେଇଲେ

କଲେଜ୍ ଶେଷ ବର୍ଷ ରେ ସାର୍ ମୋର ସିଲ୍  ଫିଟେଇଲେ

college sesa barsare sir mora sil phiteile

ମୋର ପୂର୍ବ କାହାଣୀ  ଗୋଆ ଭ୍ରମଣ ସମୟରେ ଯୌନ ଖେଳ ରେ ମୁଁ କହିଥିଲି ମୋ କଲେଜ HOD Sir କେମିତି ପ୍ରଥମେ ମୋତେ ଗାଣ୍ଡୀ ମାରିଥିଲେ ସେ ବିଷୟ ରେ ଉପସ୍ଥାପନା କରୁଛି। ଏ କାହାଣୀ ହେଉଛି ମୁଁ କଲେଜ୍ ଶେଷ ବର୍ଷ ସମୟ ର । ବନ୍ଧୁ ଓ ବାନ୍ଧବୀ ମାନେ ମୁଁ କବିତା ମହାପାତ୍ର (ନିତୁ)। ମୋର ବୟସ ର ସେତେବେଳେ ୨୦ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ମୁଁ Psychology Honoursr ର ଛାତ୍ରୀ। ଟୋକା ମାନେ ମୋତେ କୁହନ୍ତି ମୁଁ ଗୋଟେ କସ ମାଲ । ମୋ ଫିଗର ସାଇଜ ୩୨⅛ ୩୨ ୩୬ । ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ସୁନ୍ଦର ଓ ମଡର୍ନ ଝିଅ ଟେ । ମୁଁ ବହୁତ ହଟ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିବାକୁ ସବୁବେଳେ ପସନ୍ଦ କରେ, ମୋ ଚୁଟି ପୂରା ମୋ ପିଚା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଡେ, ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ତଳେ ମୁ କଲେଜ୍ ସମୟ ରେ ଗୋଟେ ଘଞ୍ଚ ଜଙ୍ଗଲ ସାଇତି ରଖିଥିଲି। ମୁଁ ବାହାରକୁ ଗଲେ ପ୍ରାୟ ସମୟ ଜିନ୍ସ ଓ ଟପ ପିନ୍ଧିଯାଏ । ମୋର ଛାତିର ଦୁଇ ପାହାଡ ଟୋକାଙ୍କୁ ମୋ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ କରେ ।

ମୋ ଦୁଧର ଗୋଜିଆ ମୋଟା ନିପଲ ଟପର ବାହାରାକୁ ଫୁଟି ଦେଖାଯାଏ । ମୋ ଗାଣ୍ଡିବି ପଛକୁ ଅଳ୍ପ ବାହାରିଥାଏ । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଚାଲେ ମୋର ଗାଣ୍ଡି ଝକ ମକ କରୁଥାଏ । ମୋର ଚିକଣି ଜଙ୍ଗଲିଆ ବିଆକୁ ଗେହିଁବା କୁ ମୋ ପଛରେ ଅନେକ ଟୋକା ପଡିଥାନ୍ତି । ମୋର ବିଆ ସେଉର ଦୁଇ ଫାଳ ପରି । ସେଥିରେ ଯେଉଁ ଜୁସ ଭରି ରହିଛି ତାକୁ ପିଇବା ସବୁ ଟୋକା ପାଗଳ । ମୋତେ ସେକ୍ସ ବିଷୟ ରେ +2nd year ରେ ମୋର ସାଙ୍ଗ ମୋବାଇଲ ରେ ଦେଖେଇଲା ଓ ସେ କେମିତି ତା BF ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିଛି ମୋତେ ସବୁବେଳେ କୁହେ। ମୋର କେହି BF ନଥିଲେ କାରଣ ମୋ ପରିବାର ଟିକେ ରାଗି, ମୋ ବାବା କଟକ ବିଧାୟକ ଙ୍କ ଅତି ପାଖ ଲୋକ ତାଙ୍କର ଚାରିଆଡ଼େ ନାଁ ଥାଏ, ତେଣୁ ମୁଁ +2 ରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରେ ରହୁଥିଲି। ତଥାପି ମୁଁ ୩ ଥର ମୋ ମାମୁଁ ପୁଅ ର ମୋଟା ନୁନୁ ରେ ସେକ୍ସ୍ କରି ମୋ ଜବାନିତ୍ଵ ଭାଙ୍ଗ କରିଛି।

ମୁଁ ଅନେକ ଥର ସେକ୍ସ କରି ସାରିଛି । କିନ୍ତୁ ସେକ୍ସର ନିଶା ମୋ ମୁଣ୍ଡରୁ ଉତ୍ତୁରୁ ନାହିଁ । ମୁଁ ସବୁ ସମୟରେ ସେକ୍ସ କରିବା ଆତୁର ହୋଇଥାଏ । ସାଙ୍ଗମାନେ ମୋ ଘର ନିଆଳିର ଗୋଟେ ଛୋଟ ଗାଁରେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମାମୁଁ ଘରେ ସହରରେ ରୁହେ ।

ମୁଁ +2 ପଢା ଶେଷ ହେବା ପରେ ବାପା ମୋତେ ସହରକୁ ପଠେଇ ଦେଲେ ମୋ ମାମୁଁଙ୍କ ପାଖରେ ରହିବା ପାଇଁ । ଘର ପାଖରେ ଥିବା ଗାର୍ଲସ କଲେଜରେ ମୋ ନାଁ ଲେଖେଇ ଦେଲେ । ସେଠି ଦୁଇଜଣ ଜେନ୍ସ ଟିଚର ଥିଲେ । ବନ୍ଧୁମାନେ ଆପଣମାନେ ତ ଜାଣିଥିବେ ସରକାରୀ କଲେଜରେ କିଭଳି ପଢାହୁଏ,ପାଠ ପଢା ନାମକୁ ମାତ୍ର । କଲେଜରେ ବିକାଶ ସାର (କାଳ୍ପନିକ ନାମ) ବହୁତ ଚର୍ଚିତ ଥିଲେ ।

କଲେଜରେ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ସମସ୍ତେ କୁହନ୍ତି ସେ କୁଆଡେ ଭାରି ବେଧୂଆ ଟାଇପର ଆଉ ଅନେକ ଟୋକିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପାଲରେ ପକେଇ ଗେହିଁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ମୋତେ ବିଶ୍ଵାସ ହୁଏ ନାହିଁ । ଆମ କଲେଜରେ ପ୍ରାୟ ୩୦୦ ଝିଅ ପଢନ୍ତି । କଲେଜ କ୍ୟାମ୍ପସ ବହୁତ ବଡ ଥିଲା ଆଉ ଚାରିପଟେ ବାଉଣ୍ଡରୀ ବୁଲାଉଥିଲା । ବାଉଣ୍ଡରୀ ପାଖରେ ଗୋଟେ ନଳକୂପ ଅଛି ଆଉ ଝିଅମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଟୟଲେଟ ତିଆରି କରାଯାଇଛି ।

କଲେଜରେ ୨୦ ବଖରା ଘର ତିଆରି ହୋଇଛି । କିନ୍ତୁ କ୍ଳାସ କେବଳ ୧୦-୧୨ ବଖରାରେ ହୁଏ । ଧିରେ  ଧିରେ ବିକାଶ ସାର ମୋତେ ସେକ୍ସ ନଜରରେ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲେ । ସେ ମୋତେ ଘୁରି ଘୁରି ଅନାଉଥାନ୍ତି । ସେ ମୋ ଜବାନିର ମଜା ଲୁଟିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ଧିରେ ଧିରେ ସହ ମୋ ସହ ମିଳା ମିଶା କରି ମୋ ସହ ଦୋସ୍ତି କରି ନେଲେ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଟିକେ ଦୁରେଇ ରହୁଥିଲି।

ଯେତେବେଳେ ଝିଅମାନେ ତାଙ୍କୁ ବେଧୂଆ ବେଧୂଆ କହୁନ୍ତି ମୁଁ ତାଙ୍କର ବଉତ ଇଜ୍ଜତ କରେ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ଭଲ ମଣିଷ ବୋଲି ଭାବେ । ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମ ଯାଇଥିଲି ସେଠୁ ଆସିବା ବେଳେ ଗୋଟେ ଶୂନଶାନ ରୁମ ଭିତରୁ କାହାର ଆବାଜ ଶୁଣିଲି । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ମୁଁ ପୁରା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ରହିଗଲି । ବିକାଶ ସାର ଅନିତାକୁ ବାହୁରେ ଧରିଥିଲେ ଆଉ ତାର ସାଲୱାର ସୁଟରୁ ତାର ଦୁଧକୁ ବାହାରକୁ ଆଣି ଚୁଚୁମୁଥିଲେ ।

ତାପରେ ବିକାଶ ସାର ତାକୁ ତଳେ ବସେଇଦେଲେ ଆଉ ମୋ ସହ ପଢୁଥିବା ମୋର ବାନ୍ଧବୀ ଅନିତା ମୁହଁରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେଲେ ଆଉ ଅନିତା ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲା । ଏସବୁ ମୁଁ ଦେଖି ଡରିଯାଇଥିଲି । ବିକାଶ ସାର ସେ ବନ୍ଦ କୋଠରିରେ ଦିନରେ ଅନିତାକୁ କ୍ଳାସ ସମୟରେ ବିଆର ବାଜା ବଜେଇଦେଲେ । ଏସବୁ ଦେଖି ମୁଁ ଡରିଯାଇ ଦୌଡି କରି ମୁଁ ମୋ କ୍ଳାସକୁ ଚାଲିଗଲି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ  next page କୁ ଯାଆନ୍ତୁ

3 Replies to “college sesa barsare sir mora sil phiteile-କଲେଜ୍ ଶେଷ ବର୍ଷ ରେ ସାର୍ ମୋର ସିଲ୍ ଫିଟେଇଲେ”

  1. Madam, your beautiful seal of vagina already broken much before by the son of uncle , so how Sir will be break broken seal again. There is no more seal in the Vagina. By the way, story is very much capable to erect the penis to 90 Degree.

  2. Madam tour email id is not correct….
    Please give us the correct email id
    And one more thing story is lund blowing

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *