kamuka mikina ku gehinli premare matuala kari-କାମୁକ ମାଇକିନା କୁ ଗେହିଂଲି ପ୍ରେମରେ ମତୁଆଲା କରି

କାମୁକ ମାଇକିନା କୁ ଗେହିଂଲି ପ୍ରେମରେ ମତୁଆଲା କରି

kamuka mikina ku gehinli premare matuala kari

odia sex stories, odia sex kahani, premika ku genhili, banda bia gapa, odia jhia dudha bia katha, odia jouna kahani

kamuka mikina ku gehinli premare matuala kari || ମୁଁ ସେତେବେଳେ ନୂଆରେ ଚାକିରୀ କଲି ଆମ ଅଫିସ ସାମନାରେ ଗୋଟିଏ ଚା ପାନ ଦୋକାନ ଥିଲା ।ଦୋକାନର ମାଲିକ ନବ ଜଣେ ମଧ୍ୟବୟସୀ ମାନେ ୪୦ ପାଖାପାଖି ହେବ। ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ଅବିବାହିତ ଥିବା ଯୋଗୁଁ ଛୋଟ ଗାଁରେ ମୋତେ ଭଡାଘର ମିଳୁ ନ ଥିଲା ।ମୁଁ ବାଧ୍ୟ ହେଇ ଅଫିସରେ ହିଁ ରହିବା ଆରମ୍ଭ କଲି ।ଖାଇବା ପାଇଁ ବି ବହୁତ ଅସୁବିଧା କାରଣ ଗୋଟେ ଶସ୍ତା ଚାଲୁ ହୋଟେଲ ଛଡା ଆଉ କିଛି ସହାରା ନ ଥିଲା ।ତେଣୁ ପ୍ରାୟ ସବୁବେଳେ ମୁଁ ସେଇ ଚା ଦୋକାନରେ ବସି ନବ ସହ ଗପସପ ଚା ସିଗାରେଟ ଟାଣି ଟାଇମ୍ ପାସ୍ କରୁଥିଲି ।ଦୋକାନ ଟା ନବର ଇଟାକାନ୍ଥ ଓ ଆଜବେଷ୍ଟସ୍ ଛପର ଘରର ସାମନା ଦାଣ୍ଡଘରେ ହେଇଥିଲା ଆଉ ତାକୁ ଲାଗି ଆଉ ଦୁଇ ବଖରା ଘର ଯୋଉଠି ତାର ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ଛୋଟ ସାତ ବର୍ଷର ପୁଅ ସହ ସିଏ ରହୁଥିଲା।ଦୋକାନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲାବେଳେ କେତେବେଳେ କେମିତି ଦରକାର ପଡିଲେ ତା ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଦୋକାନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ନବ କୁ ତ ବୟସ ୪୦ ପାଖାପାଖି ହେବ ହେଲେ ତାର ସ୍ତ୍ରୀ ରୂପାର ବୟସ ୩୦ ରୁ କମ ହେବ।ସେଇ ଯୁବକ ଅବସ୍ଥାରେ ଆମର ମାଇପିଟିଏ ଦେଖିଲେ,ବିଶେଷ କରି ବିବାହିତା ସ୍ତ୍ରୀ ହୋଇଥିଲେ ପହିଲୁ ପହିଲୁ କିଛି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ପାଉ ନ ଥିଲା । ହଁ ଆମେ ସେତେବେଳେ ସ୍କୁଲ କଲେଜ ଯିବା ଯୁବତୀ ଦେଖିଲେ ତାକୁ ପଟେଇବା ପାଇଁ ମନ ହେଉଥିଲା ।କିନ୍ତୁ ରୂପାକୁ ଦେଖିଲା ପରେ ମୋର ନଜର ରେ ପରିବର୍ତନ ଆସିଲା ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋର ବିବାହିତା ମାଇପି ମାନଙ୍କ ପ୍ରତି କାମବାସନା ଜନ୍ମିଲା । ରୂପାର ନାରୀତ୍ବ ର ଅଜଣା ସଂପଦ , ଦେହ ର ଉଦ୍ଦୀପକ ଅଂଗସମୁହ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେଲା ପରେ ହିଁ ଜାଣିପାରିଲି ଯେ ବିବାହିତା ବୟସ୍କା ମାନେ ଟୋକାଟିଏ ଦେଖିଲେ ଓଲଟା ପରିଣତି ହୁଏ ।ଅର୍ଥାତ୍ ତାଙ୍କ ମନତଳେ ବେଶି ହଲଚଲ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ ଅବିବାହିତ ଟୋକାଙ୍କ ପାଇଁ. ।ଏ ସବୁ ଉବଲବ୍ଧି ନ ଥାଇ ଆମେ ବରଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଇଜ୍ଜତ୍ ଦେଉ ଓ ଦୂରେଇ ରହୁ ।ହେଲା ଏବେ ସଂକ୍ଷେପରେ ରୂପାର ରୂପ ବର୍ଣ୍ଣନା ଟିକେ ନ କଲେ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଡଲ୍ ଲାଗିବ ପଢିଲେ ।ରୂପା ଗୋଟେ ଭାରି ଭରକମ୍ ଗଠିଲା ଶରୀରର ମାଇକିନିଆ, ଦେହର ରଂଗ ଶ୍ୟାମଳୀ ହେଲେ କଅଣ ହେଲା ସୁନ୍ଦର ଗୋଲ୍ ମୁହଁ ଓ ନାକ ନକ୍ସା ବହୁତ ,ଟଣା ଟଣା ଆଖି ଯୋଡିକ ଦେଖିଲେ ତେଲୁଗୁ ଆଣ୍ଟି ଭଳି କାମୋଦ୍ଦୀପକ (ସେକ୍ସି) ଲାଗେ। ଉଚ୍ଚତା ରେ ସାଧାରଣ ଠାରୁ ଅଧିକ 5′ 3″ ହେଇଯିବ , ମୁଣ୍ଡରେ ବାଳ ବି ଲମ୍ବା ଓ କୁଞ୍ଚୁକୁଞ୍ଚିଆ ।ବାକି ତାର ଶାଢୀ ତଳେ ଲୁଚେଇ ରଖିଥିବା ଅସଲ କାମୋଦ୍ଦୀପକ ଅଂଗସମୁହ କଥା ଠିକ୍ ସମୟରେ ଜଣେଇବି , କାରଣ ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖିଲେ ତାର ଲାଜମିଶା ହସିହସି କଥାହେବା ସମୟରେ ମୋତେ ସ୍ବାଭାବିକ ଭାବେ ଭିତରେ ଭିତରେ ଟିକେ ଖୁସି ଲାଗୁଥିଲା ସିନା ହେଲେ ତାର ଦେହର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ସେମିତି ନଜର ପଡୁ ନ ଥିଲା ।ସିଏ କିନ୍ତୁ ମୋ ବିଷୟରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ସବୁକଥା ଜାଣି ଯାଇଥିଲା , କାରଣ ଦୋକାନରେ ଆଡ୍ଡା ମାରିବା ବେଳେ ମୁଁ ନବ ସହ ସାଂଗ ଭଳି ସବୁ କଥା କହେ ।କଥା ହେବାବେଳେ ସେ ବହୁତ ଫ୍ରୀ ଓ ସେକ୍ସି ଲୁକ୍ସ ଦିଏ ।ଏମିତିରେ ସେ ଅଞ୍ଚଳରେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ତୁଳନାରେ ସ୍ତ୍ରୀ ମାନେ ଅଧିକ କାମିକା ବି ଆଉ କାମୁକୀ ବି ।ତା ମନ ଭିତରେ ଯାହା ଚାଲୁଥାଉ ମୋ ପ୍ରତି ସିଏ ଟିକେ ଆକର୍ଷିତ ପରି ଲାଗୁଥାଏ । ମୋର ଖାଇବା ରହିବା କଥାରେ ସିଏ ବି ତାର ସହାନୁଭୂତି ପ୍ରକାଶ କରେ।ଦୁହେଁ ଥଟ୍ଟାରେ ବେଳେ ବେଳେ ମୋତେ ବାହା ହେଇ ଯିବାକୁ ଏଡ୍ଭାଇସ୍ ଦିଅନ୍ତି ।ମୁଁ ତାକୁ ସଂପର୍କରେ ଭାଉଜ ଲେଖା କରେ ,ତେଣୁ ବାହାଘର କଥା ପଡିଲା ବେଳେ ରୂପା ମୋ ଆଡକୁ ଚାହିଁ ହସେ ଆଉ ତେରିଛି ଆଖିଠାରରେ ଇସାରା କରେ। ।ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋର ନଜର ତାର ଉତ୍ତୁଙ୍ଗ ଶିଖର ଭଳି ବ୍ଳାଉଜ୍ ଭିତରୁ ଫୁଟି ଦିଶୁଥିବା ଦୁଧ ଓ ଅତିଶୟ ନିଟୋଳ ଗୋଲ୍ ଗାଲ୍ ମସ୍ତ ସାଇଜ୍ ଗାଣ୍ଡି ଆଡେ ପଡିଲା।ଅଣ୍ଟା ସରୁ ଓ ପିଚା ଚଉଡା ହେବାରୁ ମାଠିଆ ପରି ଆକାର। ରୂପା ଭାଉଜର ପିଚାର ଦୋଳନ ଓ ତୀର୍ଯକ ସ୍ତନାଗ୍ର ଉପରେ ଆଖି ପଡିଲେ ମୁଁ ଟିକେ ଅନ୍ୟମନସ୍କ ହୋଇଯାଏ ।ତାର ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗେ ଯେମିତି 32″ ର ଅଣ୍ଟାତଳକୁ ଦୁଇଟି ବୋଇତି କଖାରୁ ପରି ବିଶାଳ ପିଚାର ବୋଝ ବୋହି ପାରୁନି । ଦୁଇଟିର ମଝିରେ ନାଳି ସନ୍ଧିରେ ଶାଢୀର କିଛି ଅଂଶ କାମୁଡି ହେଇ ଅଟକି ଥାଏ ସମୟ ସମୟରେ ।ଗାଣ୍ଡି ସାଇଜ୍ ପ୍ରାୟ 40″ ହେବ ।ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶାର ମାଇପି ମାନେ ଗାଣ୍ଡି ବିଆ ଦୁଧ ଭଲ ମେଣ୍ଟେନ କରିଥାନ୍ତି। କିଛି ଦିନ ମାର୍କ କଲାପରେ ମୁଁ ଜାଣିପାରିଲି ଯେ ଗାଉଁଲି ଚଳଣି ଅନୁସାରେ ସିଏ ବହୁତଥର ବିନା ବ୍ରାରେ ଖାଲି ବ୍ଳାଉଜ୍ ପିନ୍ଧି ରହେ। ଦୁଧ ଯୋଡିକ ଅଳ୍ପ ଟିକେ ଓହଳିଲେ ବି ତାର ଆକାର ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ସଳଖ ଓ ଟାଇଟ୍ ବୋଲି ବାରି ହେଇ ପଡୁଚି।ଦୁଧ କ୍ଳିଭେଜ୍ ଥରେ ଥରେ ଦିଶିଯାଏ ଯେ ନିମ୍ନାଂଶ ବର୍ତ୍ତୁଳାକାର ଓ ସ୍ତନାଗ୍ର ସିଧା ଲାଗିଲେ ବି ମୂଳଦୁଆ କମ୍ ଜାଗାରେ।ଦୁଧର ଶ୍ରେଣୀ ବିଭାଗ ଅନୁସାରେ ଏ ଭଳି ସ୍ତନମର୍ଦନ ପାଇଁ ଭଲ।ତାକୁ ଦେଖିଲେ ତ ତା ଛାତି ଉପରେ ମୋର ନଜର ରହୁଚି ସେ କଥା ସିଏ ବି ଭଲଭାବେ ଜାଣିପାରେ । ମୋତେ ତା ଶରୀରର ସର୍ବେକ୍ଷଣ ବହୁତ ସାବଧାନତାରେ କରିବାକୁ ପଡେ ଯେମିତି ସେମାନେ ଦୁହେଁ କେବେ ସେପରି କିଛି ସନ୍ଦେହ ନ କରିବେ। କ୍ରମଶଃ ରୂପା ମୋର ରାତିର ହସ୍ତଚାଳନାର ମୁଖ୍ୟ ଆଇଟେମ୍ ହେଲା।ପ୍ରତି ରାତି ବିଛଣାକୁ ଗଲେ ଆଖି ଆଗରେ ରୂପା ରାଣ୍ଡିର କାମୁକୀ ଚେହେରା ଆସି ଯାଏ ଓ ଆଉ କଳ୍ପନା ଚକ୍ଷୁରେ ତାକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ନଗ୍ନ କରି ଶଯ୍ୟାସଙ୍ଗୀନି ଭାବେ କୃତ୍ରିମ ସମ୍ଭୋଗ କରି ସୁଖ ନିଦ୍ରା ଯାଏ । ଦିନ ଗଡିଚାଲେ ମୋର ନବ ଦୋକାନ ଓ ସେମାନେ ଦୁଇଜଣ ଅତି ଆପଣାର ଲାଗନ୍ତି।ଅଳ୍ପବୟସ୍କ ହେଲେ ବି ଜଣେ ଶିକ୍ଷିତ ଚାକିରୀଆ ସହ ମିଳାମିଶା କରି ସେମାନେ ବି ଖୁସି ।ୟା ଭିତରେ ମୁଁ ନୂଆ ତିଆରି ଛୋଟ ଘରଟିଏ ସେଇ ଅଫିସକୁ ଲାଗି ପାଇଗଲି । ରେଳଡବା ପରିଘର
ମଝିରେ ଶୋଇବାଘର , ଆଗରେ ଛୋଟ ବୈଠକ ଘର
ଆଉ ପଛରେ ଷ୍ଟୋର କମ୍ ରୋଷେଇଘର ।ବାହାରୁ ପାଣି ଆଣିବା ଓ ଝାଡୁ କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟେ ବୁଢୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକଟିକୁ ସେମାନେ ହିଁ ଜୁଟେଇ ଦେଲେ ।ସବୁ ହେଲା କିନ୍ତୁ ଖାଇବା ସମସ୍ୟା ରହିଲା ।ଏମିତି ଦିନେ ଦୋକାନରେ କେହି ନ ଥିଲାବେଳେ ରୂପାର ଉପସ୍ଥିତି ରେ ମୁଁ ଅତି ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇ କହିଲି ଯେ ଖାଇବା ରେ ବଡ ଅସୁବିଧା , ମୁଁ ଏଠୁ ବଦଳି ନେଇଯିବି ।ଏ କଥା ଶୁଣି ଦୁହେଁଯାକ ଭାରି ବ୍ୟସ୍ତ ହେଇଗଲେ ,ନବକୁ ତା ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜଆଡୁ କହିଲା ଆମ ଗରିବ ଘର ଖାଇବା ସିନା ଆଜ୍ଞା ଖାଇପାରିବେନି ହେଲେ ଜଣେ ଲୋକର ରୋଷେଇ ପାଇଁ ଆମେ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରି ପାରିବାନି କି ।ନବ କହିଲା – ତୁ କରିଦେବୁ କି ଲୋ ? ରୂପା ସତେ ଯେମିତି ମଉକା ଖୋଜୁଥିଲା,କହିଲା – ” କାହିଁକି କରି ପାରିବିନି ।କେତେ ସମୟର ପାଇଟି ଯେ , ସକାଳ ଘରକାମ ସାରି ବାବୁ ଅଫିସକୁ ଗଲାପରେ ଯାଇ ଦୁଇଓଳି ପାଇଁ କରିଦେବି ।ରାତିରେ ବାବୁ ଗରମ କରି ଖାଇନେବେ ।” ଏ କଥାଶୁଣି ମୋର ତ ମନ ସପ୍ତମ ଆକାଶ ଛୁଇଁଲାଣି ,ହେଲେ ଉପର ଠାଉରିଆ ଦେଖେଇ ହେବାକୁ କହିଲି ,ଆରେ ନାଇଁ ତୁମେ କାହିଁକି ହଇରାଣ ହେବ।ସେମାନେ ଅଡି ବସିଲେ ଓ ଶେଷରେ ଠିକ୍ ହେଲା ,ପ୍ରଥମ ଦିନ ନବ ସାଥିରେ ଯିବ ଓ କୋଉଠି କଅଣ ଅଛି ମୋ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବୁଝିନେବ ।ଠିକ୍ ତା ପର ଦିନ ନବ ଅଫିସ ବାହାରିଲା ପୂର୍ବରୁ ରୂପା ସହ ଆସି ୧୦ ମିନିଟରେ ସବୁ ବୁଝି ନେଲା।ଘରର ଡବଲ ଚାବିରୁ ଗୋଟିଏ ତାଙ୍କୁ ଦେ ମୁଁ ପୁରା ଭଦ୍ରଲୋକ ଭଳି ଅଫିସ ପଳେଇ ଗଲି ।ପରେ ପରେ ନବ ବି ଦୋକାନ କୁ ଫେରିଲା। ସେ ଦିନ ଲଞ୍ଚବ୍ରେକ୍ ରେ ଯାଇ ମୁଁ ପୂରା ଆନନ୍ଦରେ ରୂପା ହାତରନ୍ଧା ଖାଇ ତାକୁ ମନେ ପକେଇଲି।ଏଇ ଥିଲା ଏକ ଅନନ୍ୟ ଘଟଣା ଯାହା ମୋର ଅବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଯୌନ ସଂଗମର ବାଟ ଖୋଲି ଦେଲା ।ତା ପରଠୁ କେବଳ ରବିବାର ଓ ଛୁଟିଦିନ ଛାଡି ସବୁଦିନ ମୋତେ ରୂପାର ଘରୁଆ ହାତ ରନ୍ଧା ଖାଇବାକୁ ମିଳିଲା ।କିନ୍ତୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଅନୁକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ନ ମିଳିଲେ ସେପରି କିଛି କରିବାକୁ ସାହାସ ହେଉନି ।ଏ ପଟେ ମନ ବି ବଡ ଛଟପଟ କିଛି ଗୋଟେ କରି ନିଜର ଆଶା ମେଣ୍ଟେଇବା ପାଇଁ ।ବାସ୍ କିଛି ଦିନ ପରେ ଦିନେ ରାତିରେ ଦେହ ଟିକେ ଖରାପ ହେଲା,ଥଣ୍ଡାଜ୍ବର ପରି,ସକାଳେ ମୁଁ ପ୍ଳାନ୍ କଲି ଆଉ ଅଫିସ ଯିବିନି।ମୋ ତରଫରୁ ନବ ଦୋକାନକୁ କାମବାଲି ହାତରେ ଏ ଖବର ପଠେଇଲି ମୁଁ ରୋଷେଇ ନିଜେ କରିନେବି ।କିନ୍ତୁ ଠିକ୍ 11 ଟା ବେଳେ ମୋ କବାଟ ଠକ୍ ଠକ୍ ଶୁଭିଲା, ଆଉ ରୂପାର ଆଗମନରେ ମୋ ମନ ପୁରା ଖୁସିରେ ପୁରି ଉଠିଲା । ” ବାବୁ ଦିହ କେମିତି ଅଛି ” ବୋଲି ତାର ମିଠା କଥା କାନରେ ବାଜିବା କ୍ଷଣି ଉତ୍ତେଜନାରେ ମୋର ଛାତି ଧଡଧଡ କରିବା ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା ।ମୁଁ ଖାଲି ଉପରେ ଦେଖେଇ ହେବାକୁ କହିଲି – ଆରେ ମୁଁ ତ ଆଜି ଆସିବା ଦରକାର ନାହିଁ କହିଥିଲି, ତୁମେ ଆସିଲ କାହିଁକି । ମୋ କଥାର ଜବାବରେ ସେ ଯାହା କହିଲା ଶୁଣି ମୁଁ ଆହୁରି ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇଗଲି ।” ଆମ ଇଏ ପରା ମୋତେ ରଖେଇ ଦେଲେନି,କହିଲେ ବେଗି ଯା ବାବୁ କଅଣ ଖାଇଲେ ନ ଖାଇଲେ ଦେଖ୍ “! ଯା ହେଉ ଏବେରୁ ମୋ ଥିଲା ବେଳେ ସିଏ ମୋ ଘରକୁ ଆସିବା ଟା ତା ଗେରସ୍ତ ମଂଜୁର କରୁଛି ମାନେ ଆଗକୁ ରାସ୍ତା ସଫା ଦିଶୁଚି । ମୁଁ ମୋ ଶୋଇବା ଘରକୁ ଆସିଲି ଆଉ ଜାଣିପାରିଲି ଯେ ସିଏ ମୋ ପଛେ ପଛେ ଘର ଭିତରକୁ ଆସୁଚି । ମୋ ଖଟ ପାଖରେ ଠିଆ ହେଇ ପଚାରିଲା –
“ବାବୁ କଅଣ ଖାଇବ କହିଲେ ମୁଁ ତିଆରି କରିଦେବି”

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ next page କୁ ଯାଅନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *