Nija Stree Bhabi Bou Sahita Kali Chauthi

Nija Stree Bhabi Bou Sahita Kali Chauthi    ଉଠିଆସି ଗେହିଁବା ପାଇଁ ବୋଉକୁ ମାଡି ବସିଲି ତା ବିଆରେ ମୋର ମସ୍ତ ବଡ ବାଣ୍ଡକୁ ମାଡି ପୁରେଇଲା ବେଳେ ବୋଉ ସଁ ସଁ ନିଃଶ୍ବାସ ଛାଡି କହିଲା- ଓଃ ମସ୍ତ ତାଗଡା ହତିଆରଟାଏ ତୁ ରଖିଚୁ ମୋଟେ ତରତର ହଅନା।.ତୋ ବୋଉକୁ ଗେହ୍ଲାକରି ହାଉଲେ ହାଉଲେ ଗେହେଁ। ତୋ ବୋଉ ବିଆ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଶୋଷିଲା ହେଇ ଅଛି। ବୋଉ ବିଆ ସେତେବେଳକୁ ଭାରି ନାଳେଇ ଯାଇ ସାରିଥିଲା। ମୁଁ ମୋ ପିଚା ଟେକି ଠେସମାରିବା ଆରମ୍ଭ କଲି। ବହୁ ଦିନ ହେବ ବୋଉ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପଶି ନ ଥିବାରୁ ବୋଉ ବିଆରରାସ୍ତାଟା ସଙ୍କୁଡିକି ଭାରି ଟାଇଟ୍ ଲାଗୁଥିଲା। ମୋର ମସ୍ତ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ବୋଉର ମସ୍ତ ବିଆ ଭିତରେଠିକ୍ ଖପେଇ କରି ପଶିଗଲା।

ବୋଉର ନାଳୁଆ ଗରମ ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ କଚ୍ କଚ୍ ଶବ୍ଦ କରିପଶିଲା ଆଉ ବାହାରିଲା। ବୋଉର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଗେହିଁଲା ବେଳେ ମତେ ଭାରି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା।ବୋଉ ତଳୁ ତା ଗାଣ୍ଡିକି ଦୋହଲେଇ ମୋତେ ଭିଡିଧରି ଆଖିକୁ ବନ୍ଦ କରି ଗିହଣର ମଜାନେଉଥିଲା। ମୁଁ ବୋଉର କାନ ପାଖରେ ମୁହଁ ରଖି ପଚାରିଲି – ବୋଉ, ତତେ କେମିତି ଲାଗୁଚି? ବୋଉ ଓଠ କାମୁଡି କହିଲା – ଓ.ତୁ ଭାରି ବଢ଼ିଆ ଗେହୁଁଚୁ। ମୋ ବିଆକୁ ତୋ ବାଣ୍ଡ ଖୁବ୍ ମସ୍ତ ଲାଗୁଚି ଜୋର ଜୋର ଗାଣ୍ଡି ହଲେଇ ମୋ ବିଆକୁ ଗେହିଁ ପକା।

ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉନି. ସକାଳଟାରେ ଅସମ୍ଭାଳିଆ ହେଇ ମୁଁ ବୋଉକୁ ମସ୍ତକରି ଗେହୁଁଥିଲି। ବୋଉ ଟେଣ୍ଟେଇଚଢ଼େଇ ଭଳି ଉପରକୁ ଗୋଡ ଦିଇଟା ଟେକି ଦେଇ ପୁରା ମସ୍ତରେ ଗିହଁଣର ମଜା ଚାଖୁଥିଲା।ମୋବାଣ୍ଡ ବୋଉର ରସୁଳିଆ ବିଆକୁ ଗେହିଁ ଗେହିଁ ଲାଳୁଆ ଫେଣ କାଢ଼ି ସାରିଥିଲା ମୁଁ ବୋଉ କାନରେକହିଲି – ଉଃ.ମୋ ବୋଉଲୋ.କି ମଜା! ତୋତେ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ଭାରି ମଜା ଲାଗୁଚି ଏବେଡେଲି ତୋ ଭିତରେ ମୋ ଗରମ ଛଡେଇବି। ବୋଉ ଉତ୍ତର ଦେଲାନି। ଆଖିକୁ ବୁଜି.ପାଟିକି ବନ୍ଦକରି ସିଏ ପୁରା ମସ୍ତିରେ ଥିଲା। ତାବିଆରୁ କେତେଥର ବିଆରସ ବୋହି ଯାଇଥିଲା ତା’ର ଠିକଣା ନ ଥିଲା। ଏବେବି ମୋ ବୋଉ ଖୁବସେକ୍ସି ଅଛି। ତା ବିଆରସ ଭାରି ବହଳିଆ। ମୁଁ ଅସମ୍ଭାଳ ଉତେଜନାରେ ଯେମିତି ଫାଟିପଡୁଥିଲି।

ବୋଉ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲି – ବୋଉ, ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି, ମୋର ଏବେବାହାରିବ। ବୋଉ ମୋ ପିଚାକୁ ଦିଇ ହାତରେ ଧରି କହିଲା – ଜୋର ଜୋର କରି ଗେହେଁ। ବିଆର ଅତିଭିତରକୁ ତୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମାଡିଦେଇ ବୀର୍ଯ ଛାଡିପକା। ତୋ ବୋଉ ବିଆରୁ ତିନି ଚାରି ଥର ରସ ଖସିସାରିଲାଣି। ତୋ ବୀର୍ଯ ବାହାର କରିଦେ। ଓଃ.ବୋଉ ମୁହଁରୁ କଞ୍ଚା ଦୋ ଅକ୍ଷରି ଶୁଣି ମୁଁ ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇ ପଡିଲି। ତା ମୁହଁ ଆଉଓଠରେ ଚୁମା ଦେଇ ଜୋର ଗାଣ୍ଡି ହଲେଇ ଚାରି ପାଞ୍ଚଟା ଲମ୍ବା ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରିଲି। ବୋଉ ବିଆରଖୁବୁ ଭିତରକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମାଡି ଧରିଲି। ଆଃ.ନିଜ ବୋଉକୁ ଗେହିଁବାର ଆନନ୍ଦ ଯିଏ ଗେହିଁଚିସେଇ ଏକା ଜାଣିଚି। ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପ୍ରଚୁର ବୀର୍ଯ ପିଚକାରୀ ମାରିବା ଭଳି ପିଚିକି ବାହାରି ଗଲା।ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଆନନ୍ଦରେ ମୋର ଗୋଟାକ ଯାକ ଦେହ ଝଣ ଝଣ ହୋଇ ଉଠିଲା । ମନରେ ମଧୁର ରତିତୃପ୍ତି ଭରିଗଲା।

ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ସେମିତି କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହେଇ କେତେ ସମୟ ପଡି ରହିଲୁ । ନିଷିଦ୍ଧସଙ୍ଗମର ଅପୂର୍ବ ରୋମାଞ୍ଚରେ ଆମ ଯୋଡାକ ଯାକ ଦେହ କମ୍ପୁଥିଲା। ଟିକିଏ ପରେ ବୋଉ ମୋପିଚାକୁ ଚୁମୁଟି ଦେଇ କହିଲା – ଆରେ.ଉଠ। ଆଉ କେତେ ସମୟ ବୋଉକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଶୋଇବୁ। ମୁଁ ହସି ଦେଇ ବୋଉ ଉପରୁ ଉଠିଲି। ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ନାଳ ସଡବଡ ହେଇ ନରମି ଯାଇତଳକୁ ଓହଳି ପଡିଥିଲା। ବୋଉ ତା ସାୟାରେ ନିଜ ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧିକୁ ପୋଛିସାରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୋଛୁପୋଛୁ କହିଲା – ସତରେ ତୋ ବାଣ୍ଡଟା ମସ୍ତ ହେଇଚି। ତୁ ବି ଜମେଇ କରି ଗେହୁଁଚୁ। ମୋ ମନପୁରା ଶାନ୍ତି କରିଦେଲୁ। ସେ ଯାହାବି ହେଉ, ଟିକିଏ ଭୁଲ୍ ପାଇଁ ବୋଉ ମୋତେ ବଡ ଗୋଟଏ ଉପହାର ଦେଲା।ସେ ଦିନ ଠାରୁ ମୁଁ ତ ମୋ ବୋଉର ଦିବାନା ହୋଇ ଯାଇଛି। ଝୁନା ବାପଘରେ ଚାରି ମାସରହିଲା।

ସେଇ ଦିନତକ ବୋଉ ବିଆକୁ ମୁଁ ରାତିସାରା ଚାଷ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି। ଦିନବେଳାବୋଉର ଗିହଣ ଖାଇବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଲେ ସେ ଆସି ମୋ ଆଗରେ ସାୟାକୁ ଟେକି ବସି ବିଆଦେଖାଉଥିଲା। ତା ବିଆକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ନବେ ଡିଗ୍ରୀରେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଠିଆ ହୋଇଯାଉଥିଲା। ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବୋଉକୁ ବେଡରୁମକୁ ଭିଡ଼ି ନେଉଥିଲି। ମୋ ବୋଉ ଭାରି ସେକ୍ସି।ଯେତେବେଳେ ଗେହିଁବାକୁ କହିଲେ ସିଏ ମୋଟେ ମନା କରୁ ନ ଥିଲା। ବୋଉ ବିଆ ଭାରିରସୁଳିଆ। ଯେତେବେଳେ ହାତ ମାରିଲେ ସବୁବେଳେ ଓଦା ଓଦା ଲାଗେ। Nija Stree Bhabi Bou Sahita Kali Chauthi

3 Replies to “Nija Stree Bhabi Bou Sahita Kali Chauthi”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *