Sanga ra bhauni ku nirdhum gehinli-ସାଙ୍ଗ ର ଭଉଣୀ କୁ ନିର୍ଧୁମ ଗେହିଂଲି

ସାଙ୍ଗ ର ଭଉଣୀ କୁ ନିର୍ଧୁମ ଗେହିଂଲି

Sanga ra bhauni ku nirdhum gehinli

New odia sex story,odia sex story,bhauni ku gehinli,odiasexgapa,2020 sex story,sexkahanni,odiasexgapa,odia sex stories

ଏହି ଲେଖାଟି ମୋର ଆଉ ମୋ ସାଙ୍ଗ ର ଭଉଣୀ ବିଷୟରେ। ମୁଁ ତାକୁ ପିଲାବେଳୁ ଜଣେ, ଯେତେ ବେଳେ ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀ ରେ ପଢ଼ୁଥିଲି। ମୁଁ ତା ସାଙ୍ଗରେ ବହୁତ ଖେଳେ। ଧୀରେ ଧୀରେ ଆମେ ଆମେ ସ୍କୁଲ ସରି କଲେଜ ଗଲୁ।ସେ ମୋଠୁ ଦୁଇ ବର୍ଷ ସାନ। ତେଣୁ ସେ ସ୍କୁଲ ରେ ରହିଗଲା। ମୁଁ କଟକ ପଳେଇ ଆସିଲି+୨ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ। କଟକ ରେ ବହୁତ ବାଳୁଙ୍ଗା ସାଙ୍ଗ ମିଳିଲେ। ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ବହୁତ୍ କଥା ହେଉ। ବିପି ଦେଖୁ ଆଉ ବହୁତ ବାଣ୍ଡ୍ ହଲାଉ। ଛୁଟିରେ ଯେତେ ବେଳେ ତାକୁ ଦେଖିଲି, ମୋର ଖାଲି ବିପି କଥା ମନେ ପଡ଼ିଲା ଆଉ ତାକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ମନ ହେଲା। କିନ୍ତୁ କେବେ ବି ସାହସ ହେଉ ନଥିଲା। ମୁଁ ତାକୁ ବହୁତ ସମୟ ଏକ ଲୟରେ ଦେଖେ। ତା ଦୁଧ ଦିଟା ଛୋଟ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଉପରକୁ ଉଭୁରି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ଡ୍ରେସ୍ ଉପରେ। ଏମିତି ଗୋଟେ ବର୍ଷ ପକେଇଲା। ତାକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ମନ ବ୍ୟାକୁଳ। ଯେତେ ବେଳେ ବିପି ଦେଖେ ତା କୁ ମନରେ ମନରେ ଗେହୁ ଥାଏ। ମାେ ସାଙ୍ଗ ମାନେ କୁହନ୍ତି କି ଗେହିଁଲେ କେତେ ମଜା। ମୋର ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ଥିଲା, ସେ ତା ଭଉଣୀ ସାଙ୍ଗକୁ ବହୁତ୍ ଗେହୀ ଥିଲା। ଏହି ସବୁ ଅଭଦ୍ର କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ବହୁତ ଧୌର୍ଯ୍ୟହରା ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲି। ସବୁବେଳେ ଗୀତା (ମୋ ସାଙ୍ଗ ଭଉଣୀ ର ନାଆ) କଥା ଭାବି ବାଣ୍ଡ୍ ହଲଓ ଥିଲି। ସେ ଏବେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀରେ ଆଉ ମୁଁ+୨ ଦ୍ଵିତୀୟ ବର୍ଷରେ।ତେଣୁ ବହୁତ୍ ପଢା ପ୍ରେସର୍ ଥାଏ। ଥରେ ଘରକୁ ଆସିଥାଏ। ମୁଁ ଅନୁ ସେ ତାଙ୍କ ଛତ ଉପରେ ବସି ପଢ଼ୁଥିଲି। ମୁଁ କିନ୍ତୁ ତାକୁ ଖାଲି ଦେଖୁଥିଲି। ତା ଦୁଧ ଭଲ ସାଇଜ଼ ର ହେଇଗଲାଣି। ସେ ଚୁନୁରି ଖୋଲି ଦେଇ ବସିଥିଲା। ମୁଁ ଭାବି ଭାବି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଉପରେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଚିପୁଥିଲି। ସେ ଯେତବେଳେ ମୋତେ ଦେଖିବ ମୁଁ ହାତ ବାହାର କରି ନିଏ। ଆମେ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ଥିଲୁ, ତେଣୁ ବହୁତ କଥା ହେଉ ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ବେଳେ ବେଳେ ପଢାଏ। ବହୁତ୍ ସମୟ ହେଲା ମୁଁ ଗୀତା କୁ ଭୋକିଲା ନଜରରେ ଦେଖୁଥିଲି। ଭାବୁଥିଲି ଆକୁ କେମିତି ପଟେଇ ଗେହିବି। ସେ ମୋତେ ଚାହିଁଲା, ହସିଦେଇ ପଚାରିଲା, କଣ ଭାବୁଛୁ। ମୁଁ କହିଲି ତୋ ବିଷୟରେ। ସେ କହିଲା ଆଛା, କଣ ଭାବୁଛୁ କହ। ମୁଁ କହିଲି, ଦେଖୁ ଦେଖୁ ତୁ କେତେ ବଡ଼ ହୋଇ ଗଲୁଣି। ଏବେ ଦଶମ, ତା ପରେ କଲେଜ ଆଉ ତା ପରେ ତୁ ବାହା ହେଇ ମତେ ଛାଡ଼ି ଚାଲି ଯିବୁ। ସେ ବଡ଼ ବଡ଼ ଆଖିରେ ମତେ ଚାହିଁ ରହିଲା ଆଉ କହିଲା, ଭାଇ ତୁ କଣ କହୁଚୁ ମୁଁ ବୁଝି ପାରୁନି। ମୁଁ ଏତେ ଜଲଦି ବାହା ହେବିନି। ମୋ ପ୍ଲାନ୍ କାମ କରିଗଲା। ମୁଁ ଖାଲି ଚାହୁଥିଲି ତା ସହିତ ବାହା ହେବା କଥା ଆରମ୍ଭ କରି ଧୀରେ ଧୀରେ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ପାଇଁ। ମୁଁ କହିଲି ଆଛା ତୁ କେବେ ବାହା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ସେ କହିଲା ପଢିବି ତା ପରେ ଚାକିରି କରିବି, ତା ପରେ ବାହା ହେବି। ମୁଁ କହିଲି ଚାକିରି କରୁ କରୁ ତ ଆହୁରି ୧୦ ବର୍ଷ ଲାଗିଯିବ, ଏତେ ଦିନ କଣ ରହି ପାରିବୁ। ସେ କହିଲା ରହିପରିବୁ ମନେ। ମୁଁ କହିଲି,ଆରେ ବୋକି, ବାହା ହେଲା ପରେ ଜେଉ ମଜା ଅଛି, ତୁ ଜାଣିନୁ କି। ତୁ ତ ବଡ଼ ହେଇ ଗଲୁଣି, ଏ ସବୁ ତ ଜନିଥିବୁ। ତୋ ସାଙ୍ଗ ମାମିନା ତ ସବୁ ଜାଣିଛି। ମୁଁ ଜାଣି ଜାଣି ଏମିତି କହିଲି। ସେ ଟିକେ ସମୟ ଚୁପ୍ ହେଇଗଲା। ସେ କହିଲା, ତମେ କେମିତି ଜାଣିଲ, ମାମିନା ବିଷୟରେ। ମୁଁ କହିଲି, ମାମିନା ର ବାଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ମାମିନା କୁ କିସ କରିବାର ମୁଁ ଦେଖିଛି ପାର୍କ ରେ। ବାସ୍, ଏମିତି ଗୀତା ଲାଜ କରି ତଳକୁ ମୁହଁ ସେ କହିଲା ହଁ ଭାଇ, ମାମିନା ଏ ସବୁ କରେ। ମୁଁ କହିଲି ସବୁ ମାନେ। ସେ କହିଲା, ଭାଇ କାହାକୁ କହିବନି ନ ହେଲେ ମାମିନା କୁ ତା ବାପା ବୋଉ ଆଉ ସ୍କୁଲ୍ ଛାଡି ବେନି। ମୁଁ କହିଲି ହେଉ କହ କଣ ହେଲା।ସେ ଲାଜ କରି ତଳକୁ ମୁଁହ କରି କହିଲା, ମାମିନା ତା ବାଏଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ସାଙ୍ଗ ରେ ସେକ୍ସ ବି କରିଛି। ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ଯାଇ ତା ହାତ ଧରି କହିଲି, ଆଛା ତୁ କେବେ କରିନୁ।ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା କହିଲା ନା, ଡର ଲାଗେ ଆଉ ମୋର ତ ଵାଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହିଁ। ମୁଁ ତା ହାତ ଧରି ଆଉସିଲି, କହିଲି ତୋର କେବେ ଇଚ୍ଛା ହୁଏନି। ସେ ହାତ ଛଡେଇ ନେଇ କହିଲା, କିଏ ଆସି ଯିବ। ତା ପରେ କହିଲା, ସତ କହିବି ଭାଇ, ଆଜି କାଲି ବେଳେ ବେଳେ ବହୁତ ଇଛା ହେଉଛି, ମାେ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ସମସ୍ତେ କରୁଛନ୍ତି। ମୁଁ କହିଲି, ଚାଲେ ଆମେ କରିବା। ସେ ମୁରୁକି ହସିଦେଲା, କହିଲା କିଏ ଆସିଯିବ। ମୁଁ କହିଲି, ଯଦି କେହି ନ ଆସିବେ।ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ଡର ଲାଗୁଚି, ପରେ କରିବା। ମୁଁ କହିଲି ଗୋଟେ ତ କିସ୍ ଦେ।ସେ କବାଟ ଆଡେ ଦେଖିଲା, କେହି ନାହାନ୍ତି ଆଉ ମତେ ଗାଲରେ କୋଟେ ଚୁମା ଦେଲା। କି କୋମଳ ଓଠ। ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ଟେଂଗେଇ ଗଲା।ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଉପରେ ଦେଖି ଲାଜେଇ ଗଲା ଆଉ ମୁହ ତଳକୁ କରିଦେଲା। କିଛି ସମୟ ପରେ କରେଣ୍ଟ ଚାଲିଗଲା। ମୁଁ ତାକୁ ଜୋରରେ କୁଂଢ଼େଇ ପକେଇ କିସ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି। ତା ଓଠରେ ମୋ ଓଠକୁ ଲଗେଇ ଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲି। ସେ ପୁରା ସାଥ ଦେଉଥିଲା। ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଡ୍ରେସ୍ ଉପରୁ ଧରି ଆଉଷିଲି। ସେ କିଛି ବିରୋଧ କଲା ନାହିଁ। ତା ପରେ ତାକୁ କହିଲି ମୋ କୋଳରେ ବସିବା ପାଇଁ। ସେ ମୋ କୋଳରେ ବସି ପଡ଼ିଲା। ମୋ ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡଟା ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଲାଗିଗଲା। ମୁଁ ତା ତା ପରେ ଦୁଇ ହାତ ତାର ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଧରି ଦଳି ଚାଲିଲି। ହଠାତ୍ ଲାଇଟ୍ ପଲେଇ ଆସିଲା। ସେ ଡ୍ଡେଇଙ୍କି ମୋ କୋଳରୁ ଖସିଯାଇ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ବସିଲା। ମୋ ମନ ବହୁତ୍ ଦୁଃଖ ହେଇଗଲା। ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି, କେମିତି ଲାଗିଲା।ସେ ହସିଦେଲା। କହିଲା, ତୁ ବହୁତ୍ ଅଭଦ୍ର। ମୁଁ କହିଲି କାହିଁକି, ତୋର ସେଇଟା ଧରି ପକେଇଲି ବୋଲି। ସେ ହସିଦେଲା। ମୁଁ କହିଲି, ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଟିକେ ଦେଖୋଉନୁ। ସେ କହିଲା ନା କିଏ ଆସିଯିବେ। ମୁଁ ଜାଣିଲି ଯେ ଏକା ସମୟରେ ଟୋକି ଖୋଲିକି ଦେଖେଇବ। ମୁଁ କହିଲି, ଗୀତା ତୋର ସେଇଟା ବହୁତ ନରମ। ସେ କହିଲା ସେଇଟା ମାନେ, ମୁଁ କହିଲି ତୋ ଦୁଧ ଦିଇଟା।ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ତୁ ବହୁତ ଅଭଦ୍ର ଟୋକା। ମୁଁ କହିଲି, ତୁ ତ ଏମିତି କହୁଚୁ ଯେମିତି ତତେ ଭଲଲାଗିଲା ନାହିଁ। ସେ ହସି ଦେଲା। ପୁଣି କହିଲି ଟିକେ ଖୋଲିକି ଦେଖା, ତୋ ଦୁଧ ଖାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି। ତାକୁ ବହୁତ୍ ବଢିଆ ଲାଗୁଥିଲା ଏ ଅଭଦ୍ର କଥା ଶୁଣି। ସେକହିଲା, ତୁ ଏ ସବୁ କରିଛୁ ଆଗରୁ। ମୁଁ କହିଲି ନା, କିନ୍ତୁ ମୁଭି ରେ ଦେଖିଛି। ସେ କହିଲା, ମତେ ଦେଖିବାକୁ ହେଉଛି। ମୁଁ ତ ହଷ୍ଟେଲ ରେ ଦେଖେ। ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି ଆର ଥର ମୁଁ DVD ନେଇକି ଆସିବି, ଆମେ କେତେବେଳେ ଏକା ଏକା ଦେଖିବା। ସେ ହସି ମୁଣ୍ଡହଲେଇଲା। ସେ ଆମେ ଆଉ କିଛି କରି ପାଇଲୁ ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଯେତେବଳେ ମୁଁ ଏକା ପାଏ, ମାଡିବସି କିସ୍ କରେ, ସେ ବି ତାର ସବୁ ଦେଖେଇ ଦିଏ। ତା ଦୁଧକୁ ଧରି ଦଳେ, ଡ୍ରେସ ଉପରୁ ତା ବିଆ କୁ ଧରି ଦଳେ। ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଦିଏ। ବେଳେ ବେଳେ ତା ଚଡି ରେ ହାତ ପୁରେଇ ତା ବିଆ କୁ ଆଉସେ। ତାକୁ ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ।ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରି ହଲେଇ ଦିଏ। କେତେ ଥର ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ଗଲେ ସେ ତା ଡ୍ରେସ୍ ରେ ପୋଛି ଦିଏ। ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଖାଲି ଅଥୟ ଦେଉଥିଲା ତା ବିଆରେ ପଶିବା ପାଇଁ। ଥରେ ଛାତରେ ଆମେ ଏକା ଥିବା ବେଳେ କରେଣ୍ଟ ଚାଲିଗଲା ମୁଁ ତାକୁ ମାଡ଼ି ବସି ତା ଡ୍ରେସ୍ ଉପରକୁ କରି ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି ତାପରେ ମୋ ହାତ ତା ଚଡ଼ି ରେ ପୁରେଇ ତା ବିଆ କୁ ଚିପି ଚାଲିଲି। ସେ ଉଁ ଆଁ ଉଁ ଆଁ ହେଉଥିଲା। ତା ପରେ ମଝି ଆଙ୍ଗୁଠି ତା ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ବୁଲେଇଲି। ସେ ବହୁତ୍ ଉତେଜିତ ହୋଇ ସାରିଥିଲା। ମୁଁ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି, ତା ବିଆ କୁ ମଝି ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି। ସେ କହିଲା, ଭାଇ କେତେ ଆନନ୍ଦ ଲାଗୁଛି। ସେମିତି ଜୋର୍ ଜୋର୍ ରେ କର। ବହୁତ୍ ସମୟ କଲା ପରେ ତାର ଝଡି ଗଲା। ଯୋର୍ ରେ ମୋ ହାତକୁ ଚାପି ପକେଇଲା ତା ଜଙ୍ଘ ମଝିରେ। ତା ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରି ମୋ ହାତକୁ ଗରମ କରିଦେଲା। ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲା। ମୁଁ ବିଆ କୁ ଆଉ କିଛି ସମୟ ଚିପିଲି। ତା ପରେ ତାକୁ କିସ୍ କରି କରି ତା ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଦଳି ଦଳି ଖେଳିଲି। ତା ହାତକୁ ମୋ ଚଡ଼ିରେ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରେଇ କହିଲି, ଆକୁ ଟିକେ ଶାନ୍ତି କରିଦେ। ସେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରି ଆଗପଛ କରି ହଲେଇଲା। କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଝଡି ଗଲି ଆଉ ସବୁ ବୀର୍ଯ ହାତରେ ଆଣି ତା ଦୁଧରେ ବୋଲି ଦେଲି। ସେ ହସିଦେଇ ପୁଣି ଆଲିଙ୍ଗନ କଲା। ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚିପି ଖେଳିଲି। ତା ପରେ କରେଣ୍ଟ ଆସିଗଲା। ଆମେ ଡ୍ରେସ ସଜେଇ କିଛି ସମୟ ଛାତରେ ରହିଲୁ। ସେ ଖାଲି ହସୁଥିଲା। କହିଲା ଭାଇ ତୁ ତ ଗୋଟେ ଖେଳାଳି। ମୁଁ କହିଲି ଆରେ ସବୁ ବିପି ଦେଖି ଶିଖିଛି। ମୁଁ କହିଲି ଆରେ, ଏଟା ତ କିଛି ନୁହେଁ, ଯେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ତୋ ବିଆ ରେ ପଶିବ, ତୁ ଜାଣିବୁ ଗେହିବାରେ କେତେ ମଜା। ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ସେଇଟା ତମର ବହୁତ୍ ବଡ଼, କଷ୍ଟ ହେବନି ତ? ମୁଁ କହିଲି ଥରେ ପଶିଲେ, ତୁ ଖାଲି କହିବୁ ଆହୁରି ପଶେଇବା ପାଇଁ। ସେ କହିଲା ହଉ ଭାଇ ତା ତମେ କେମିତି ଗୋଟେ ପ୍ଲାନ୍ କରି ମତେ ସେହି ସୁଖ ଦିଅ। ମୁଁ ବି ଆଉ ରହିପାରୁନି।ମୁଁ ତାକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଜୋରରେ କିସ୍ କଲି ଆଉ ତାର ଦୁଧଦୁଇଟିକୁ ଦଳିଲି। ସେ କହିଲା ଏବେ ନୁହଁ ଭାଇ କିଏ ଆସିଯିବ। ମତେ ଡର ଲାଗିଲା। ତାକୁ ସେ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ଆସିଲି।
ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଅନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *