Sita bhauja nka pakal bia mo tharu gihan khai santa hela-ସୀତା ଭାଉଜଙ୍କ ପାକଳ ବିଆ, ମୋ ଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଇ ଶାନ୍ତ ହେଲା

ସୀତା ଭାଉଜଙ୍କ ପାକଳ ବିଆ, ମୋ ଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଇ ଶାନ୍ତ ହେଲା

Sita bhauja nka pakal bia mo tharu gihan khai santa hela

bhauja sah sex,odia sex gap,odia sex story,odia sex kahani,odia sex stories,odia sexy story,odi bhauja gapa

ମୋ ମାଉସୀ ପୁଅ ଭାଇ ଫକୀର ଭାଇ | ସେ ମୋ ଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୭-୮ ବର୍ଷ ବଡ | ଆର ଆଇ ଚାକିରୀ କରନ୍ତି | ନିଜ ପରିବାର ନେଇ ଗାଁ ଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୧୦୦ କିଲୋମିଟର ଦୂର ସହରରେ ରହନ୍ତି | ଚାକିରୀର ବହୁ ବର୍ଷ ପରେ ସହର ରେ ଘର ଖଣ୍ଡେ କରିଛନ୍ତି, ତାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ ହେଇ ନାହିଁ | ତାଙ୍କ ପରିବାରରେ ସେ, ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ (ସୀତା ଭାଉଜ) ଆଉ ତାଙ୍କର ୪ ପୁଅଝିଅ | ସୀତା ଭାଉଜ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର | ୫ ଫୁଟ ୫ ଇଞ୍ଚ ଉଚ୍ଚ, ଲମ୍ବା ଲମ୍ବା ବାଳ, ଗୋରା, ୩୮ ସାଇଜ ବଡବଡ଼ ଦୁଧ ସାଙ୍ଗକୁ ସରୁ ଅଂଟା କିନ୍ତୁ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖିଲା ଭଳି | ୪୨ ବର୍ଷ ବୟସ ଡେଇଁ ଥିଲେ ବି ଭାଉଜ ପୁରା ସେକ୍ସି, ଚାଲିଲା ବେଳେ ଗାଣ୍ଡି ଦୁଧ ଏମିତି ହଲୁଥାଏ ଦେଖିଲେ ଯାହାର ହେଲେ ବି ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଇ ଯିବ | ବନ୍ଧୁ ବାନ୍ଧବ ଭିତରେ ମୁଁ ତାଙ୍କର ବଡ ଦିଅର | ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ସେ ବେଶୀ ଥଟା ମଜା ହୁଅନ୍ତି | ତାଙ୍କ ପରିବାର ର ସମସ୍ତେ ମୋତେ ଭଲ ପାନ୍ତି, କାରଣ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ବେଶୀ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥାଏ |
୩ ବର୍ଷ ତଳର କଥା | ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଛୁଟି ସମୟ | ଦିନେ ଫକୀର ଭାଇ ଫୋନ କରି କହିଲେ ଝିଅର ବାହାଘର ଠିକ ହେଇଛି, ତୋର ତ ଛୁଟି ଅଛି ତୁ ଆସି ୧୫ ଦିନ ରହି ସବୁ ବୁଝାବୁଝୀ କରିବୁ | ଯେହେତୁ ଫକୀର ଭାଇଙ୍କୁ ଲମ୍ବା  ଛୁଟି ମିଳିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ ସେଥିପାଇଁ ସେ ମୋତେ ଡାକିଲେ | ଏପଟେ ସେ ସହର ଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୪୦ କି ମି ଦୂର ଗୋଟେ ଗାଁ ରେ ପୋଷ୍ଟିଙ୍ଗ ହେଇଛନ୍ତି ଆଉ ସପ୍ତାହ ସାରା ସେ ସେଠି ରହନ୍ତି, କେବଳ ଛୁଟି ଦିନରେ ଆସନ୍ତି | ତାଙ୍କ କଥା କାଟି ପାରିଲି ନାହିଁ ଆଉ ହଁ  ଯିବି କହିଲି | ଗୋଟେ ଦିନ ଛାଡି ତା ପରଦିନ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି |  ସକାଳ ୯ ଟା ବେଳକୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଁଚିଲା ବେଳକୁ ଫକୀର ଭାଇ ବ୍ୟାଗ ଧରି ନିଜ ଅଫିସ ବାହାରିଥିଲେ | ମୁଁ ପହଁଚିଲା କ୍ଷଣି ସମସ୍ତେ ବହୁତ ଖୁସି ହେଇ ଗଲେ, ସବୁଠୁ ବେଶୀ ଖୁସି ହେଲେ ସୀତା ଭାଉଜ | ମୁଁ ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରୁ ମାରୁ ସେ ମୋତେ ପୁରା ଖୁସି ରେ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲେ | ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ଛାତିରେ ଚାପି ହେଇ ଥିଲା | ମୋତେ ଟିକେ ଅଲଗା ଫିଲିଙ୍ଗ ହେଲା ଆଉ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ଜୋର ରେ ଚାପି ଦେଇ କହିଲି କଣ ଭାଉଜ ଦିନକୁ ଦିନ ବେଶୀ ସୁନ୍ଦର ଦେଖା ଯାଉଛ ? ଭାଉଜ ଜୋରରେ ହସି ହସି କହିଲେ ତମେ ବହୁତ ଦୁଷ୍ଟ ହେଲଣି, ହଉ ଏବେ ରସିକପଣ ସେତିକି ଥାଉ ଆଗ ଫ୍ରେଶ ହେଇଯା ଆଉ ତମ ଭାଇଙ୍କଠାରୁ କାମ ର ଲିଷ୍ଟ ବୁଝିନିଅ, ସେ ତରତର ହେଲେଣି ଅଫିସ ଯିବେ | ମୁଁ ସେୟା କଲି | ମୋତେ କାମ ବିଷୟରେ ବୁଝେଇ ଦେଇ ଫକୀର ଭାଇ ଅଫିସ ଚାଲିଗଲେ ଆଉ ଗଲାବେଳେ କହିଗଲେ ୪ ଦିନ ପରେ ଶନିବାର ଆସିବେ | ମୁଁ ଟିକେ ରେଷ୍ଟ ନେଇ ବାଇକ ଧରି ବାହାରି ଗଲି | ମୁଖ୍ୟ କାମ ବିଭିନ୍ନ ଜାଗାରେ କଣ ସବୁ ଅର୍ଡର ଦିଅ ଯାଇଛି ଆଉ କେତେଦୂର ହେଲାଣି ବୁଝିବା ଏବଂ କାର୍ଡ ବାଣ୍ଟିବା | କାର୍ଡ ବାଣ୍ଟିବା ପାଇଁ ଆଗ ଦୂର ଗାଁ କୁ ସବୁ ଗଲି | ପ୍ରାୟ ୨୦୦ କିଲୋମିଟର ବାଇକ ଚଳେଇ ଟାଣ ଖରାରେ ଦିନ ସାରା ବୁଲି ବୁଲି ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ଫେରିଲି |
ବହୁତ ହାଲିଆ ଲାଗୁଥିଲା | ସୋଫା ଉପରେ ବସି ଗୋଡ ଦୁଇଟା ଟିପୟ ଉପରେ ଲମ୍ବେଇ ଦେଇ ଟିକେ ଅଂଟା ସଳଖୁ ସଳଖୁ ଭାଉଜ ପାଣି ଆଉ ଚା ଧରି ଆସି ପାଖରେ ବସି ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ବୁଲାଉ ବୁଲାଉ ପଚାରିଲେ  କଣ ବେଶୀ ହାଲିଆ ଲାଗୁଛି ? ମୁହଁ କଳା ପଡିଯାଇଛି କହି ନିଜ ଲୁଗା କାନିରେ ପୋଛି ପକେଇଲେ | ସେ ଲୁଗାରେ ମୋ ମୁହଁ ପୋଛିବା ସମୟରେ ପୁରା ମୋ ଉପରେ ଲଦି ହେଇ ଏପରି ପୋଛୁ ଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ମୋ ଦେହରେ ଚାପି ହେଇ ରହିଥିଲା ଆଉ ମୋ ଦେହରେ ଶିହରଣ ଖେଳି ଯାଉଥିଲା | ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଟିକେ ହାଲିଆ ଲାଗୁଛି | ଭାଉଜ କହିଲେ ଥଣ୍ଡା ପାଣିରେ ଭଲ ଭାବରେ  ଗାଧେଇପଡ ଆଉ ଅଳ୍ପ ଟୀଫିନ କରି ଟିକେ ରେଷ୍ଟ ନିଅ | ଆହୁରି କହିଲେ ରାତି ୮ ଟା ବେଳକୁ ଟିକେ ସୁନା ଗହଣା ଦୋକାନ କୁ ଯିବା ଗହଣା ବାଛି ଦେଇଥିଲେ ଭାଇ ଆସିଲେ କିଣିବା | ମୁଁ ହଁ କହି ଗାଧେଇ ଗଲି | ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧ ସ୍ପର୍ଶ କଥା ଭାବି ଟିକେ କେମିତି ଅଲଗା ଭାବନା ମନରେ ଆସୁଥାଏ |
ରାତି ୮ଟା ବେଳକୁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ବାଇକ ରେ ନେଇ ଗହଣା ଦୋକାନ କୁ ବାହାରିଲି | ବାଇକ ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଆଜି ନଯାଇ କାଲି ଗଲେ ହୁଅନ୍ତାନି, ଆଜି ଟିକେ ହାଲିଆ ଲାଗୁଛି | ଭାଉଜ କହିଲେ  ପ୍ଲିଜ ଆଜି ଯିବା, ସେ ଦୋକାନୀ ଆଜି ଟାଇମ  ଦେଇଛି | ଆହୁରି କହିଲେ ତମେ ଚିନ୍ତା କରନି, ଫେରିଲା ପରେ ମୁଁ ତମକୁ ଏମିତି ମାଲିସ କରି ଦେବିଯେ ତମର ସବୁ ଠିକ ହେଇଯିବ | ତାପରେ ମୁଁ ଗାଡି ଷ୍ଟାର୍ଟ କଲି ଆଉ ଭାଉଜ  ପୁରା ମୋ ଦେହରେ ଲାଗି ବସିଲେ | ଏମିତି ବସିଥାନ୍ତି ଯେ ଦୁଧ ପୁରା ମୋ ପିଠିରେ ଚାପି ହେଇ ରହିଥାଏ ତାସହିତ ଭାଉଜ ମୋ ଅଂଟା ରେ ହାତ ରଖି ବସିଥିବାରୁ ମୋ ଭିତରେ କାମ ବାସନା ଆହୁରି ତୀବ୍ର ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ | ଭାବୁଥାଏ ଯେମିତି ହେଲେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ପଟେଇ ଗେହିଁବି | ସୀତା ଭାଉଜଙ୍କ ହାବଭାବ ରୁ ବି ଜଣାପଡୁଥାଏ ସେ ମୋଠାରୁ ଗିହା ଖାଇବା ପାଇଁ ଜାଲ ପକାଉଛନ୍ତି |
ବଜ଼ାର ରୁ ଫେରିଲା ପରେ ମୁଁ କହିଲି ମୋତେ ଶୀଘ୍ର କିଛି ଖାଇବାକୁ ଦିଅ ମୁଁ ଶୋଇବି | ଭାଉଜ କହିଲେ ହଁ ତମ ପାଇଁ ଉପର ମହଲା ରେ ଶୋଇବା ବ୍ୟବସ୍ଥା ହେଇ ସାରିଛି | ପୁଣି କହିଲେ  ତମେ ଖାଇସାରି ଯାଇ ଶୋଇଥା, ମୁଁ ଶୋଇବାକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ମାଲିସ କରିଦେବି ଯେ ତମକୁ ଆରାମ ଲାଗିବ | ମୁଁ ଖାଇସାରି ଶୋଇବାକୁ ଗଲି | ଉପର ମହଲା ସିଡ଼ି ଘର କୁ ଲାଗି ଗୋଟିଏ ରୁମ ଅଛି | ନୂଆ ନୂଆ ତିଆରି ହେଇଛି, ଫିନିସିଙ୍ଗ କାମ ସରିନି, ମେନ କବାଟ ଲାଗିଛି କିନ୍ତୁ ଝରକା ରେ ଖାଲି ଗ୍ରୀଲ ଲାଗି ଖୋଲା ଅଛି | ବୋଧହୁଏ ବାହାଘର ପାଇଁ ତରବର ରେ କରିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ରୁମ କୁ ଦେଖି ଖୁସି ଲାଗିଲା, ରୁମ ଭିତରେ ସୁଲୁସୁଳିଆ ଥଣ୍ଡା ପବନ ବାଜୁଥାଏ ଆଉ ପୁରା ଆରାମ ଲାଗୁଥାଏ | ମୁଁ ଶୋଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ମଧ୍ୟ ନିଦ ହେଉ ନଥାଏ | ପ୍ରଥମ କଥା ଗୋଡ ହାତ ଟିକେ ବଥା ହେଉଥାଏ ଆଉ ଦ୍ଵିତୀୟ କଥା ଏତେ ଶୀଘ୍ର ଶୋଇବା ଅଭ୍ୟାସ ନାହିଁ, ତାପରେ ପୁଣି ଭାଉଜ ମାଲିସ କରିବା ମନ ଭିତରେ ଅଛି ସେଥିପାଇଁ ନିଦ ହେଉ ନଥାଏ | ପ୍ରାୟ ସାଢେ ଦଶଟା ବେଳକୁ ଭାଉଜ ଆସିଲେ | ଘର କାମ ସବୁ ସାରି ସେ ଫ୍ରେଶ ହେଇ ପାଉଡର ଆଉ ପରଫ୍ୟୁମ ମାରି ଆସିଥାନ୍ତି | ସେ ଆସୁ ଆସୁ ରୁମ ପୁରା ମହକି ଉଠିଲା |
ଭାଉଜ ପଚାରିଲେ – କଣ ବୁଲୁ (ମୋ ଡାକ ନାଁ) ନିଦ ଲାଗୁନି ? ସ୍ତ୍ରୀ କଥା ମନେ ପଡୁଛି କି ?
ତାଙ୍କ କଥାରେ ମୁଁ ଗ୍ରୀନ ସିଗ୍ନାଲ ପାଇଲି ଆଉ କହିଲି – ନା ଭାଉଜ, ତମ ଭଳି ଭାଉଜ ଥିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ କଥା କାହିଁକି ମନେପଡିବ ? ସ୍ତ୍ରୀ କାମ ତମେ କରି ଦେବନି କି ? ଗୋଡ ହାତ ସବୁ ବଥା ହଉଛି, ସେଥିପାଇଁ ନିଦ ହଉନି |
ଭାଉଜ ହସି ହସି କହିଲେ – ଭାଉଜ କଣ ସ୍ତ୍ରୀ ର ସବୁ କାମ କରି ପାରିବ ?
ମୁଁ କହିଲି — ତମେ ତ ମାଲିସ କରିଦେବ, ସ୍ତ୍ରୀ ଆଉ ଅଧିକ କଣ କରିଥାନ୍ତା କି ?
ଭାଉଜ – ହଉ ହଉ, ତମ ରସିକିଆ କଥା ସେତିକି ଥାଉ, ଆସ ମୁଁ ଆଗ ତମ ଗୋଡହାତ ମାଲିସ କରିଦିଏ କହି ମୋ ପାଖରେ ବସି ଗୋଡ ମୋଡିବାରେ ଲାଗିଲେ |
ମୋର ଗୋଟେ ଗୋଡ଼କୁ ସେ କୋଳରେ ଧରି ମୋଡ଼ାମୋଡ଼ି କଲାବେଳେ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ଯାକ ଦୁଧ ମୋ ଗୋଡ଼ରେ ଘଷି ହେଉଥାଏ | ସେତେବେଳେ ଯାହା ଲାଗୁଥାଏ ଭାଷାରେ କହି ହେବନି | ସେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ନଥିଲେ, ଖାଲି ବ୍ଲାଉସ ରେ ବଡ଼ବଡ଼ ନରମ ନରମ ଅଳ୍ପ ଓହଳିଥିବା ଦୁଧ ମୋ ଗୋଡରେ ବାଜିଲେ ମୋତେ ସ୍ୱର୍ଗ ସୁଖ ମିଳୁଥାଏ | ଭାଉଜ ମୋ ଗୋଡ ଘଷିଲା ବେଳେ ବେଶୀ ସମୟ ମୋ ଜଙ୍ଘ ପାଖରେ ଘଷିବା ସହିତ ବାଣ୍ଡରେ ହାତ ବଜେଇ ଦେଉଥାନ୍ତି | ତା ଭିତରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଘର ପରିବାର ବିଷୟରେ ଭଲମନ୍ଦ କଥା ବି ହେଉଥାଉ |
କଥା ହେବା ଭିତରେ ଭାଉଜ ପଚାରିଲେ  ବୁଲୁ ତମ ଘରଣୀ ଭଲ ମାଲିସ କରେ ନାଁ ମୁଁ ଭଲ ମାଲିଶ କରୁଛି ? ତମେତ ସବୁଦିନେ ମାଲିସ ହେଉଥିବ
ମୁଁ କହିଲି – ହଁ ଆମ ଘରଣୀ ବି ତମ ଭଳି ମାଲିସ କରନ୍ତି, ତମ ମାଲିସ ବି ବହୁତ ବଢିଆ
ଭାଉଜ କହିଲେ – ହଁ ତମ ଭାଇ ବି କହନ୍ତି
ମୁଁ – ଭାଇଙ୍କୁ ସବୁ ଦିନେ ମାଲିସ କରି କରି ତମେ ପୁରା ଏକ୍ସପର୍ଟ ହେଇ ଯାଇଛ
ଭାଉଜ – ଧେତ, ତମେ ଭାରି ଦୁଷ୍ଟ | ତମ ଭାଇଙ୍କର ଅନ୍ୟ ମାଲିସଟା ବେଶୀ ଦରକାର
ମୁଁ – ଅନ୍ୟ ମାଲିସ, ଆଉ କୋଉ ମାଲିସ ?
ଭାଉଜ – ବେଶୀ ଅଜଣା ହୁଅନି, ଦୁଇଟା ପିଲାର ବାପା ହେଲଣି, ଆହୁରି ଜାଣିନ ଅନ୍ୟ ମାଲିସ କଣ ? ଏତିକି କହି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୁଠେଇ ଧରି କହିଲେ ଏଇଇ ମାଲିସ
ଭାଉଜଙ୍କ କଥାରୁ ମୁଁ ପୁରା ବୁଝିଗଲି ଭାଉଜ ରେଡି ଅଛନ୍ତି ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ | ମୁଁ  ଜୋର ରେ ହସି ପକେଇଲି ଆଉ କହିଲି ମୋର ବି ଟିକେ ମାଲିସ କରି ଦେଉନ
ଭାଉଜ – ଆଉ ମୁଁ କୋଉ ମାଲିସ କରିବାକୁ ଆସିଛି କି ? ତମ ଭାଇ କୁହନ୍ତି ହାଲିଆ ଲାଗିଲେ କି ଗୋଡହାତ ବଥା ହେଲେ ପୁରୁଷ ସ୍ତ୍ରୀ ଗିହାଁଗେହିଁ ହେଲେ  ବଥା ଛାଡିଯାଏ |
ମୁଁ କହିଲି ହଁ ସତ କଥା, ଆସୁନ ଆମେ ଟିକେ ହେବା କହି ତାଙ୍କୁ କୋଳ କୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଆଉ ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ବ୍ଲାଉସ ଉପରୁ ଚିପୁଚିପୁ ଓଠକୁ ଚୁମି ଗଲି | ଭାଉଜ ବି ପୁରା ଖୁସିରେ ମୋ ବେକରେ ହାତ ଛନ୍ଦି ମୋତେ ଚୁମା ଦେବା ସହିତ ଗୋଟେ ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲାଉ ଥାନ୍ତି |
ମୁଁ ପଚାରିଲି – ଭାଉଜ ଆଉ ଏବେ ଭାଇ ଗେହୁଁଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ?
ଭାଉଜ – ଗେହୁଁଛନ୍ତି ଯେ, ହେଲେ ଆଗ ଭଳି ନୁହେଁ, ମାସକୁ ଦି ତିନି ଥର କରୁଛନ୍ତି ସେଇଟା ପୁଣି ୫ ମିନିଟ ରୁ ବେଶୀ ନୁହେଁ | ମୋର ହିଟ ଆସିଲା ଆଗରୁ  ତାଙ୍କର ବାହାରି ଯାଉଛି | ସେଇଥିପାଇଁ ତ ସକାଳୁ ତମକୁ ଦେଖି ମୋ ମନ ଖାଲି ତମ ପାଖରେ |
ମୁଁ – ହଁ ଭାଉଜ, ସକାଳ ଠାରୁ ମୁଁ ବି ସେଇ କଥା ଭାବୁଥିଲି, ମୋ ସୁନ୍ଦରୀ ଭାଉଜଙ୍କୁ କେମିତି ଗିହଁନ୍ତି | ତମେ ଏବେ ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ  ସୁନ୍ଦର ଦିଶୁଛ, ସକାଳୁ ତମକୁ ଦେଖିଲା ବେଳଠୁ ମୋ ମନ ଉଚ୍ଛନ୍ନ ହେଉଛି |
ଭାଉଜ କହିଲେ – ମୁଁ ସବୁ ଜାଣୁଛି, ସେଥିପାଇଁ ତ ତମକୁ ମାଲିସ କରିଦେବି କହିଲି |
ତାପରେ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ବ୍ଲାଉସ ଖୋଲି ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ବାହାର କରି ଦୁଇ ହାତରେ ଚିପିଚିପି ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଖାଇଲି | ଜିରୋ ପାୱାର ଲାଇଟ ରେ ବି ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧ ପୁରା ତୋଫା ଦିଶୁଥାଏ | ବଡ ବଡ ଗୋରା ଦୁଧ ଉପରେ ଗାଢ଼ ରଙ୍ଗର ବଡ଼ବଡ଼ ଭୁଣ୍ଡି ସେତେବେଳକୁ ପୁରା ଠିଆ ହେଇସାରିଲାଣି | ଦୁଇ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡି ରଗଡି ଭାଉଜ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ମୁହଁ ସାରା ଚୁମା ଦେଇଗଲି |
ଭାଉଜ ଖାଲି ଉଃ ଆଃ ଆଃ ଉଁ ଉଁ ମା ଲୋ ଆଃ, କହି ଦୁଧକୁ ମୋ ମୁହଁରେ ଦେଇ କହିଲେ ଖାଇଯା, ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଏ ଦିଟା ବ୍ୟସ୍ତ ହେଉଛନ୍ତି, ଚିପି ଯାଆ | ମୁଁ ଅଦଳବଦଳ କରି ଦୁଧଭୁଣ୍ଡିକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବା ସହିତ ବେଳେବେଳେ ଧୀରେ କାମୁଡି ଦେଉଥାଏ ଆଉ ସେପଟେ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆକୁ ଆଉଁଶି ଆଉଁଶି ତାଙ୍କୁ ହିଟ କରୁଥାଏ | ବିଆ ଚାରିପାଖ ବାଳ ଭର୍ତି |
ସେମିତି ରତିକ୍ରୀଡା କରୁକରୁ କହିଲି ଭାଉଜ ଇଛା ହେଉଛି ରାତିସାରା ଏମିତି ତମକୁ କରୁଥାନ୍ତି |
ଭାଉଜ କହିଲେ ମୁଁ କଣ ନାହିଁ କରୁଛି କି, ରାତିସାରା କର |
ମୁଁ ପଚାରିଲି, ତମେ କଣ ଏଠି ଶୋଇବ ଯେ ମୁଁ ରାତିସାରା କରିବି ?
ଭାଉଜ କହିଲେ – ହଁ | ମୋ ଶଶୁର ଆସିଛନ୍ତି, ସେ ତ ଅଛନ୍ତି, ଆଉ ପିଲାମାନଙ୍କ ଡର କଣ ?  ମୁଁ ପିଲାମାନଙ୍କୁ କହି ଆସିଛି, ଗରମ ହେଉଛି ମୁଁ ଛାତ ଉପରେ ଶୋଇବି |
୧୫-୨୦ ମିନିଟ ଏମିତି ରତିକ୍ରିଡ଼ା ଚାଲିଲା ପରେ ଭାଉଜ ବିଆରୁ ପାଣି ଭସଭସ କରି ବାହାରି ମୋ ହାତ ଓଦା ହେଇଗଲା | ଭାଉଜ ପୁରା ଜୋର ରେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ମୋ ପିଠିରେ ରାମ୍ପୁଡ଼ି ପକେଇ କହିଲେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ବୁଲୁ, ଶୀଘ୍ର ତମ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦିଅ | ମୁଁ ବି ସେତେବେଳକୁ ପୁରା ଅସମ୍ଭାଳ ଅବସ୍ଥା | ଭାଉଜଙ୍କ ଜଙ୍ଘକୁ ଫାଡ଼ି ମୋ କୋଳରେ ପୁରା ଟାଣ ହେଇଥିବା ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସେଇ ଦେଲି | ପୁରା ପାକଳ ବିଆ, ବାଣ୍ଡ ଏକାଥରକେ ପଶିଗଲା ଆଉ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ରସାଲୁଆ ପିଚା ଦୁଇଟାକୁ ଧରି ବାଣ୍ଡକୁ ପେଲି ଚାଲିଲି | ଭାଉଜ ବି ମୋ ବେକ ଚାରିପଟେ ହାତ ଛନ୍ଦି  ପୁରା ସହଯୋଗ କରି ଗାଣ୍ଡି ନଚେଇ ନଚେଇ ଗେହିହେଲେ | ତାଙ୍କ ଅମୃତଭଣ୍ଡା ଭଳି ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ଛାତି ରେ ଘଷି ହେଉଥାଏ ଆଉ ମୁଁ ସ୍ଵର୍ଗରେ ଥିଲା ଭଳି ଅନୁଭବ କରୁଥାଏ | କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଚିତ ହେଇ ସୋଇଲି ଆଉ ଭାଉଜ ମୋ ଉପରେ ବସି ପୁରା ଦମରେ ଗାଣ୍ଡି ନଚେଇ ଗେହିଁ ହେଲେ | ସେତେବେଳେ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଯେମିତି ଡେଉଁ ଥାଏ ତାହା ଦେଖିଲା ଭଳିଆ | ୫-୭ ମିନିଟ ଏମିତି ପୋଜ ରେ ଗେହିଁଲା ପରେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଖଟ ରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ତଳେ ତକିଆ ରଖି ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ କୁ ଫାଡ଼ି ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ମାଡିଦେଲି | ଭାଉଜ ଟିକେ ଓଃ ଓଃ ହେଇ ମୋ ଅଂଟା ରେ ତାଙ୍କ ଗୋଡକୁ ଛନ୍ଦି ଦେଲେ ଆଉ ମୁଁ ଜୋର ଜୋର ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରି ଚାଲିଲି  | ୧୦ ମିନିଟ ଏମିତି ଗେହିଁଲା ପରେ ମୋର ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କର ଏକ ବେଳକେ ରସ ଖସିଲା | ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋର ରେ ଭିତରକୁ ପେଲି ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଭାଉଜ ବିଆ ଭିତରେ ଢାଳିଦେଲି ଆଉ ଭାଉଜ ଉପରେ ସୋଇ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ  ଚୁଚୁମିଚୁଚୁମି ଦୁଧ ସାଙ୍ଗରେ ଖେଳିଲି |
ଭାଉଜ କହିଲେ ବଢିଆ ଗେହୁଁଚ ବୁଲୁ, ପୁରା ଶାନ୍ତି କରିଦେଲ | ତମ ସ୍ତ୍ରୀ ବହୁତ ମଜା ପାଉଥିବ | ମୁଁ କହିଲି, ତମେ ବି କୋଉ କମ ଖେଳାଳି ଅଛକି ଭାଉଜ ? ତମେତ ଏବେବି ପୁରା ରସବତି ହେଇକି ଅଛ | ତାପରେ ପୋଛାପୋଛି ହେଇ ସେଇ ଗୋଟିଏ ଖଟ ରେ ଶୋଇଲୁ | ରାତି ସାରା ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ସୋଇଲି | କାଉ କା କା କରିବା ଆଗରୁ ଆଉ ଥରେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଯମେଇକି ଗେହିଲି |
ତାପର ଦିନ ଠାରୁ ବାହାଘର ଶେଷ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ଯେତେ ଦିନ ରହିଛି ସୁବିଧା ସୁଯୋଗ ଦେଖି ଭାଉଜ ମୋଠାରୁ ଯମେଇକି ଗିହା ଖାଇଛନ୍ତି | ଫକୀର ଭାଇ ଘରେ ଥିଲେ ବି ସେ ବ୍ଲଡ଼ ପ୍ରେସର ଔଷଧ ସାଙ୍ଗରେ ନିଦ ଔଷଧ ଖାଇ ଶୁଅନ୍ତି ଆଉ ଭାଉଜ ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ଗିହାଁଗେହିଁ ହୁଅନ୍ତି | କେବଳ ବାହାଘର ଦୁଇଦିନ ବହୁତ ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବ ଥିଲେ, କିଛି ହେଇ ପାରିନଥିଲା | କିନ୍ତୁ ସେଇ କେତେଦିନ ସୀତା ଭାଉଜ ମୋତେ ଭରପୁର ମଜା ଦେଇଛନ୍ତି | ଏବେବି ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଏ ନିଶ୍ଚୟ ଗୋଟେ ଦିନ ରହୁଛି ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କୁ ମନଭରି ଗେହୁଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *