Sita bhaujanka padisa ghara pujama ku bi gehili-ସୀତା ଭାଉଜଙ୍କ ପଡିଶା ଘର ପୂଜାମାଁ  କୁ ବି ଗେହିଲି

ସୀତା ଭାଉଜଙ୍କ ପଡିଶା ଘର ପୂଜାମାଁ  କୁ ବି ଗେହିଲି

Sita bhaujanka padisa ghara pujama ku bi gehili

odiasexstory,odiasexkahani,bhauja diara sex gapa,odia bhauja gapa,bhauja sah sex,odiasexgapa

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ | ମୋର ପୂର୍ବ କାହାଣୀ “ସୀତା ଭାଉଜଙ୍କ ପାକଳ ବିଆ” ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବ ବୋଲି ଆଶା | ଏବେ ମୁଁ ଆଉ ଗୋଟେ କାହାଣୀ କହିବାକୁ ଯାଉଛି, ଯାହା ସୀତା ଭାଉଜଙ୍କ ଘରେ ରହିବା ସମୟରେ ଘଟିଥିଲା |

ସୀତା ଭାଉଜଙ୍କ ଘରେ ରହିବାର ୨ ଦିନ ପରର ଘଟଣା | ସକାଳୁ ମୁଁ ୯ଟା ବାଳକୁ ଗାଧେଇ ବାଥରୁମ ରୁ ବାହାରିଲା ବେଳକୁ ଦେଖିଲି ସୀତା ଭାଉଜ ବସି ବାହାଘର ଭୋଜି ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ମସଲା ସାମଗ୍ରୀ (ଜିରା, ଲଙ୍କା. ଇତ୍ୟାଦି ) ସଫା କରୁଛନ୍ତି, ଆଉ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଅନ୍ୟଜଣେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ବସି କଥା ହେବା ସଂଗେ ସଂଗେ ତାଙ୍କୁ ମସଲା ବାଛିବା କାମରେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛି | କଥା ହେଉ ହେଉ ମଝିରେ ମଝିରେ ସେମାନେ ହସାହସି ହେଉଛନ୍ତି | ମୁଁ ବାଥ ରୁମ ରୁ ବାହାରିବା ଦେଖି ଭାଉଜ ସେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକକୁ ଟିକେ ଚିମୁଟି ଦେଇ ଠାରିଦେଲେ | ସେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ବି ମୋ ଆଡକୁ ଚାହିଁ ଟିକେ ମୁରୁକି ହସ ମାରିଲା | ମୁଁ ଅନୁମାନ କଲି ସେମାନେ ମୋ ବିଷୟରେ କିଛି କଥା ହେଉଛନ୍ତି ଆଉ ହସୁଛନ୍ତି | ସେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକଟି ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର | ଭାଉଜଙ୍କ ଠାରୁ ବୟସରେ କମ, ପ୍ରାୟ ୩୬-୩୭ ବର୍ଷ ହେବ | ପୁରା  ହଳଦୀ ରଙ୍ଗ ଗୋରୀ, ପତଳା ଶରୀର, ଟଣାଟଣା ଆଖି, ସରୁ ଓଠ, କିନ୍ତୁ ବେଶୀ ଡେଙ୍ଗା ନୁହେଁ ମଧ୍ୟମ ଉଚା | ପୁରା କସ ମାଲ ଖଣ୍ଡେ | ପ୍ରଥମ ଦେଖାରୁ ହିଁ ତା ଆଡକୁ ମୋ ମନ ଟାଣି ହେଇଗଲା | ଗାମୁଛା ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେବାରେ ଲାଗିଲା | ମାନେ ମାନେ ଭାବୁଥାଏ ଆଃ … ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ କୁ ଗେହିଁବାକୁ ମିଳନ୍ତା କି ..
କିନ୍ତୁ ମୋ ମନର ଭାବନାକୁ ପ୍ରକାଶ ହେବାକୁ ନଦେଇ, ଦେଖି ନଦେଖିଲା ପରି  ସେମାନଙ୍କ ଆଡକୁ ଅଳ୍ପ ଦେଖି ସେପଟକୁ ଚାଲି ଯାଉଥିଲି, ସୀତା ଭାଉଜ ମୋତେ ଡାକି ସେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ସହିତ ପରିଚୟ କରେଇ ଦେଲେ | ଭାଉଜ କହିଲେ – ଜାଣିଲ ପୂଜାମାଁ, ଏ ହେଲେ ମୋ ଦିଅର ବୁଲୁ, ସବୁ କାମ ରେ ଧୁରନ୍ଧର, ସେଥିପାଇଁ ରଂଜିତା ବାପା  (ସୀତା ଭାଉଜଙ୍କ ବଡ ଝିଅର ନାଁ ରଂଜିତା ) ୟାଙ୍କୁ ଡାକିଛନ୍ତି ସବୁ କାମ ମ୍ୟାନେଜ କରିବେ | ପୁଣି ଭାଉଜ ମୋତେ କହିଲେ ବୁଲୁ ଏଇ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଚିନହୀ ଥାଅ,   ଏ ହେଲେ ପୂଜା ମା, ଆମ ଗଳି ମୁଣ୍ଡରେ ଆଙ୍କ ଘର ଆଉ ତାଙ୍କର  ଗ୍ରାଇଣ୍ଡର  ଅଛି, ସେଠି ନେଇ ସବୁ ମସଲା, ବିରି ବାଟି ଆଣିବ |   ମୁଁ ହଉ କହି ମୋ ଡ୍ରେସ ବଦଳିବାକୁ ବାହାରିଲି, ଖାଲି ତଉଲିଆ ପିନ୍ଧି ଥିବାରୁ ଟିକେ ଲାଜ ଲାଗୁଥାଏ, ଏପଟେ ପୂଜା ମାଁକୁ ଦେଖି ବାଣ୍ଡ ଟେକି ହେଇ ରହୁଥାଏ, ସେଥିପାଇଁ ଯେତେ ଶୀଘ୍ର ଯାଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧି ଆସିଲେ ଭଲ |

ମୋ ଏ ଅବସ୍ଥା  ଲକ୍ଷ କରି ପୂଜାମାଁ ଥଟା କରି କହିଲା – କଣ ଦିଅର ବାବୁ ! ପୁରୁଷ ପିଲା ହେଇ ଏତେ ଲାଜ କରୁଛ ?  ତମ ଭାଉଜ ସହିତ ଖାଲି କଥା ହେବ ଆଉ ଆମକୁ ପଚାରିବ ନାହିଁ ?

ମୁଁ କହିଲି – ନାହିଁ ସେମିତି ଭାବନି, ତମେ ତ ଗୋଟେ ନୂଆ ଭାଉଜ ମିଳିଗଲ,  ଏବେ ଆହୁରି ଅଧିକ ମଜା ହେବ | ଆଗ ମୁଁ ଡ୍ରେସ  ପିନ୍ଧି ଆସେ, ଓଦା ଲୁଗାରେ ରହିଲେ ଥଣ୍ଡା ଧରିବ ଯେ  |

ପୂଜା ମାଁ – ହଉ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଆସ, ଟିଫିନ ଖାଇଲା ବେଳେ କଥା ହେବା |
ମୁଁ ଭିତରକୁ ଯାଇ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଆସିବା ବେଳକୁ ଝିଆରୀ ଜଳଖିଆ ଆଣି ଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲି | ଭାଉଜ ଆଉ ପୂଜା ମାଁ ପୁରା ମୋ ସାମ୍ନା ରେ ଥିଲେ | ସେତେବେଳକୁ ପୂଜା ମାଁ ତା ପୁଅ କୁ ଦୁଧ ଖୁଆଉ ଥାଏ | ମୋତେ ତା ଦୁଧ ପୁରା ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖା ଯାଉଥାଏ, କିନ୍ତୁ ସେ କିଛି ଲାଜ ନକରି ସେମିତି ବସି ଦୁଧ ଖୁଆଉ ଥାଏ ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କ ସହିତ କଥା ହେବା ସଂଗେ ସଂଗେ ମୋ ଆଡକୁ କଣେଇ କଣେଇ ଦେଖି ମୁରୁକି ମୁରକି ହସୁ ଥାଏ | ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ବି ଟିକେ ଥଟାମଜା କରୁ କରୁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ବିଷୟରେ ବି  ପଚାରିଲେ, ଆଉ କହିଲେ କଣ ଘର କଥା ମାନେ ପଡୁଛି କି ? ସୁନ୍ଦରୀ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଛାଡି ଏଠି କେମିତି ରହୁଛ .. ଇତ୍ୟାଦି ଇତ୍ୟାଦି
ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ରୁ ଅନୁମାନ କରିନେଲି ଏ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ କେତେ ବଡ ଖେଳାଳି ହେଇଥିବ | ମୁଁ ବି ସେଇଭଳି ଥଟା ମଜା ରେ ଉତ୍ତର ଦେଇ ଚାଲିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ମୋ ନଜର ପୂଜା ମାଁ ର ଦୁଧ ଉପରେ ଥାଏ, ପୁରା ସଫା ଗୋରା ଗୋରା ମଧ୍ୟମ ସାଇଜ  ଦୁଧ, ଫୁଲି ଫୁଲି ଅଛି, ଖଇରିଆ ରଙ୍ଗ ବଡ ଭୁଣ୍ଡି ଟେକି ହେଇକି ଅଛି ଆଉ କ୍ଷୀର ଭର୍ତି ଦୁଧ … ଯେମିତି ଚିପା ଖାଇବା ପାଇଁ ହାତଠାରି ଡାକୁଛି   |

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଅନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *