Taruni kamabali sahita chora pirati-ତରୁଣୀ କାମବାଲି ସହିତ ଚୋରା ପୀରତି

ତରୁଣୀ କାମବାଲି ସହିତ ଚୋରା ପୀରତି 

Taruni kamabali sahita chora pirati

ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି, odiasexkahani,odia sex stories,odia sexy story,odia sex gapa,kamabali sah sex,odia kamuka sex

ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଛୋଟ ଥିଲି ବୋଲି କହିଲେ ଚଳିବନି । ଦଶମ ପାଶ କରି + 2 ର ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ପୂରା କରି ଖରା ଛୁଟିରେ ହଷ୍ଟେଲରୁ ଘରକୁ ଆସିଲି । ଦେଖିଲି ମୋ ମା ଏ ଭିତରେ ଗୋଟେ ନୂଆ କାମବାଲି ଝିଅ ଆଣି ରଖିଚନ୍ତି । ନାଁ ଟା ତାର ମିନତି । ବୟସରେ ମୋଠୁ ଦୁଇ ତିନି ବର୍ଷ ବଡ ହେବ । ତାକୁ ଦେଖିଲା ପରଠୁ ମୋର ତା ପ୍ରତି କେମିତି ଏକ ଆକର୍ଷଣ ଆସିଗଲା ।ନ ହେବ କେମିତି ,ସଜ ଫୁଟା ତାଜା ଛନଛନିଆ ଉନବିଂଶତି ବର୍ଷୀୟା ଜବାନ୍ ଟୋକୀ । ଦେଖିବାକୁ ଚେହେରା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଥିଲା ମିନୁର ।
ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଝିଅକୁ ପର ଘରେ କାମ କରିବାକୁ କେମିତି ଛାଡିଦେଇଚନ୍ତି ତା ଘର ଲୋକେ ।ପରେ ତାର ପଛରେ ଥିବା କାରଣ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି । ଅଭାବୀ ଘରର ଝିଅ ହେଲେ ବି ପର ଘରେ କାମ କରିବା ଦରକାର ନ ଥିଲା ତାର ।ହେଲେ ଗାଁର ଗୋଟେ ବଦମାଶ୍ ଟୋକା ତାକୁ ଫସେଇ ଉଡେଇ ନେବା ଚକ୍କର ରେ ଥିଲା ।ସେଥିପାଇଁ ତା ବାପା ମା ସେ ଟୋକା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ଦେବା ପାଇଁ ମୋ ଆଈଙ୍କ ମାର୍ଫତ୍ ରେ ଆମ ଘରେ ରଖେଇ ଦେଇଚନ୍ତି ।ସେତେବେଳେ ତାର ଶରୀରର ଅଂଗ ଗୁଡିକର ମାପଚୁପ କରିବା ମୋ ଦ୍ବାରା ସମ୍ଭବ ନ ଥିଲେ ବି ତା ଉନ୍ନତ ବର୍ତ୍ତୁଳାକାର ଛାତି ଓ ସୁଗଠିତ ନିତମ୍ବ ଦୁଇଟିର ଉଚ୍ଚତା ଦେଖି ଯେ କେହି ଆକୃଷ୍ଟ ହେବ ଏଥିରେ ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ।ପିଚା ହଲେଇ ଚାଲୁଥିଲା ବେଳେ ଦେଖିଲେ ମୁଣ୍ଡ ଖରାପ ହେଇଯିବ । ମନରେ ଠିକ କଲି ମିନତି ଭଳି ଗୋଟେ ଏତେ ଦାମୀ ମାଲ୍ କୁ ଜମା ହରେଇ ହେବନି,ଯେମିତି ହେଉ ତାକୁ ପଟେଇ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ ।ଆରମ୍ଭ ହେଲା ମୋର ଦୀର୍ଘମିଆଦୀ ପ୍ଳାନ । ଘରେ ବାପା ମା ଓ ମୋତେ ଛାଡିଦେଲେ ଖାଲି ମିନି ।ତେଣୁ ସବୁବେଳେ ନିରୋଳା ପାଇଲେ ତା ସହ ଗପିବା ଓ ହସଖୁସି ହେବା ଚାଲିଲା । କାମ ନ ଥାଇ ବି ତାକୁ ଦେଖିବାକୁ ରୋଷେଇଶାଳ କୁ ଯିବା ଓ ଦ୍ବିପ୍ରହରେ ଖାଇବା ସାରିଲା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆରାମ କଲାବେଳେ ତା ସହ ବସି ଟି ଭି ଦେଖୁ ଦେଖୁ ତା ସହ ବଂଧୁତା ଜମେଇବା ର ଚେଷ୍ଟା ଚାଲୁ ରଖିଲି।ବିଭିନ୍ନ ଆଳରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାର ନିକଟତର ହେବାକୁ ଡେରି ଲାଗିଲାନି।ସିଏ ବି ମୋତେ ସାଙ୍ଗ ଭଳି ବ୍ୟବହାର କଲା ଓ ମୋ କଥାଗୁଡିକରେ ବେଶ୍ ହସିହସି ମଜା ନେଉଥିଲା । ତା ବୟସରେ ବି ପୁରୁଷ ସାଂଗ ସହ ମିଶିବାର ଇଚ୍ଛା ଯେ ପ୍ରବଳ ହୁଏ ସେଇଟା ବି ଜଣା ପଡି ଯାଉଥାଏ ।ବେଳେବେଳେ ବାପା ମା ଦ୍ବିପ୍ରହର ଖାଇବା ପରେ ଶୋଇଯାଆନ୍ତି ଆମେ ମନହେଲେ ଲୁଡୋ ଖେଳୁ ଦୁହେଁ ଯାକ ବସି ।ମୋ ମା ବଡ ରକ୍ଷଣଶୀଳ ,ସିଏ ମୋତେ ଗୋଟେ ବଢିଲା ଝିଅସହ ମିଶିବାକୁ କେବେହେଲେ ଦେବେନି । ତେଣୁ ଆମେ ଏ ସବୁ ଆମେ ଘର ଲୋକଙ୍କ ନ ଜାଣିବା ଭଳି କରୁଥିଲୁ । ଖେଳିବା ବା ଗପସପ ହେବା ବେଳେ ନ ଜାଣିଲା ପରି ପରସ୍ପରକୁ ଛୁଇଁବା କୁ ବି ଅତି ସହଜରେ ନେଉଥିଲୁ । ଯେତେବେଳେ ଦେଖିଲି ମିନି ବି ମୋ ଆଡକୁ ବେଶ୍ ଆକୃଷ୍ଟ ହେଲାପରି ଲାଗୁଚି ସେତେବେଳେ ତାକୁ ସିଡିଉସ୍ କରିବାକୁ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ମୋର ପରବର୍ତୀ ପ୍ଳାନ୍ । ଆମ ଘର ପଛପଟକୁ ଗୋଟେ ସୁନ୍ଦର ପୋଖରୀ ଥିଲା ,ତା ଚାରିପଟେ ବଡ ବଡ ଗଛ ଥାଇ ବଡ ନିଛାଟିଆ ଜାଗା । ଦ୍ବିପ୍ରହର ପରେ ଆଉ ସେଠିକି କେହି ସାହିଲୋକ ଗାଧୋଇବାକୁ ଆସନ୍ତିନି କି ଯିବା ଆସିବା ନ ଥାଏ।ଦିନେ ମୁଁ ଖରାବେଳେ ତାକୁ କହିଲି ” ଚାଲ୍ ଆମେ ପୋଖରୀରେ ଗାଧୋଇବା,ବହୁତ ମଜା ହେବ ” ପ୍ରଥମେ ସେ ରାଜି ହେଉ ନ ଥିଲା , କହିଲା ଖାଇ ସାରି ଗାଧୋଇବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ ।ହେଲେ ବେଶି ଜୋର କରି କହିବାରୁ ମୋ କଥା ରଖିବାକୁ ମୋ ସହ ଆସିଲା । ଆମେ ଦୁହେଁ ପାଣିରେ ପଶି ଓଦା ହେଲୁ , ଆଉ ମୋର ଯୋଉ ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ତାର ସବୁ ଅଂଗ କୁ ଓଦା ଲୁଗା ଭିତରୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ତା ପୂରଣ ହେଲା ।ତାର ପତଳା ସାଲୋୟାର୍ କମିଜ୍ ଓଦା ହୋଇ ଦେହରେ ଜଡି ଗଲାରୁ ତାର ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ବଡ କମଳା ପରି ଦୁଧ ଯୋଡିକ ଓ ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ ମଝିର ତ୍ରିଭୂଜ ,ପତଳା କମର ଆଉ ସୁଢଳ ପିଚା ଏତେ ଲୋଭନୀୟ ଦେଖା ଯାଉଥାଏ ଯେ ମୋ ମନରେ ତାକୁ ପାଇବାପାଇଁ କାମନା ଜାଗି ଉଠିଲା ।ଏଥର ଗୋଟେ ଆଳ କରି ତାକୁ କହିଲି ” ଦେଖିବା ,ପାଣିରେ ଡୁବି କିଏ କେତେ ସମୟ ରହିପାରୁଛି ।” ପାଖାପାଖି ହେଇ ଡୁବିଥିଲା ବେଳେ ମୁଁ ତାକୁ ଅଣ୍ଡାଳି ଜାବୁଡି ଧରି ଆସ୍ତେ କରି ତା ଦୁଧକୁ ଧରି ପକେଇଲି।ମୋର ହାର୍ଟବିଟ୍ ଖୁବ୍ ବେଗରେ ଚାଲୁଥାଏ,ଭୟ ଲାଗୁଥାଏ କାଳେ ଯଦି ମାକୁ ସବୁ କହିଦେବ ।କିନ୍ତୁ ମୋ ଭାଗ୍ୟକୁ ସେ କିଛି ନ କହି ଖାଲି ଅଦ୍ଭୂତ ଦୃଷ୍ଟିରେ ମୋ ଆଡେ ଚାହିଁରହିଲା ।ଆମେ ପାଣି ଭିତରୁ ଯାଇ ପୋଖରୀ ଘାଟରେ ବସି ଥିଲୁ । ମୋର ସାହସ ଟିକେ ବଢି ଯାଇଥାଏ , ମୁଁ ପୁଣି ତାକୁ ପଛଆଡୁ କୋଳେଇ ତାର ମାଂସଳ ଦୁଧ ଦୁଇଟିକୁ ଅତି ଆତୁରତା ରେ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି ଓ ତାର ଚିବୁକ ରେ ଚୁମାଦେଲି। କିଛି ପ୍ରତିରୋଧ କରିବ ଭାବୁଥିଲି ହେଲେ ଦେଖିଲି ମିନି ଆରାମରେ ଆଖିବୁଜି ଓ ମୋ ଉପରକୁ ଆଉଜି ମଜା ନେଉଛି ।ହଠାତ୍ ସେ ମୋର ହାତ ଧରି ତା ଫ୍ରକ୍ ଭିତରକୁ ମୋ ହାତ ପୂରେଇ ଦେଲା ଓ ତା ଖୋଲା ଦୁଧକୁ ଚିପିବାକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ ଦେଲା ।ଓଃ କି ମଧୁର ଓ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଅନୁଭୂତି,ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ କୁଆଁରୀ ଝିଅର ନରମ ଦୁଧଚିପିବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ମିଳିଲା ।ଭିତରେ ଫ୍ରକ୍ ତଳେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ନାହିଁ , କୁମାରୀ ଝିଅଙ୍କ ପରି ଗେଞ୍ଜି କପଡାର ଟେପ୍ ଟିଏ ପିନ୍ଧିଚି , ଦୁଧଭୁଣ୍ଡିକୁ ମୋ ହାତ ବାଜିବା କ୍ଷଣି ସ୍ତନାଗ୍ର ଧୀରେ ଧୀରେ ଶକ୍ତ ହେଇ ଆସୁଚି । ମୋ କଥା ତ ଯାହା ମିନି ବି ମୋ ହାତର ଛୁଁଆ ପାଇ ଆବେଗରେ ମୋତେ ଜଡେଇ ଧରି ଏବେ ମୁଣ୍ଡ ପଛକୁ ଢଳେଇ ତାର ଫୁଙ୍ଗୁଳା ବେକକୁ ମୋ ଆଡକୁ ଦେଖେଇ କରି ରଖିଚି।ମୁଁ ତାର ଇସାରା ବୁଝି ତା ବେକ ତଳ ବୁକୁର ଖୋଲା ଅଂଶରେ ଓ ଦୁଇ ସ୍ତନସନ୍ଧିରେ ଚୁମି ଚାଲିଚି । ତା ଗାଲକୁ କାମୁଡି ତାକୁ ସୁଖ ଦେଉଛି ।ଉତ୍ତେଜନାରେ ଥରି ଉଠି ମିନି ମୋତେ ଭିଡି ନେଉଛି ।କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ପୋଖରୀ ତୁଠରେ ଆମେ ଇମ୍ରାନ୍ ହାସ୍ମୀ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ରେ ଗାଢ ଚୁମ୍ବନରେ ଲିପ୍ତ ହୋଇ ପରସ୍ପରର ଆଲିଙ୍ଗନରେ ଆବଦ୍ଧ । ଭୋକିଲା ପରି ସିଏ ମୋତେ ଚୁମି ଚାଟି ପକଊଥିଲା ,ଆଉ ମୁଁ ଯୌନତାରେ ଅନଭିଜ୍ଞ ଅନାଡି ପରି ଖାଲି ତାକୁ ସହଯୋଗ କରୁଥିଲି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *