wrong number re toka ku patei gihan khaili-ରଂଗ ନମ୍ବର ରେ ଟୋକାକୁ ପଟେଇ ଗିହାଁ ଖାଇଲି

ରଂଗ ନମ୍ବର ରେ ଟୋକାକୁ ପଟେଇ ଗିହାଁ ଖାଇଲି

wrong number re toka ku patei gihan khaili

odia sex story,odia sex kahani,odia sex stories,odia sex gapa,odia sexy story,new odia sex gapa,randi sah sex

ମୋ ନାଁ ସ୍ୱପ୍ନା ମୁଁ bbsr ରେ ରୁହେ ବୟସ 23 bbsr ରେ ଗୋଟେ compny ରେ କାମ କରେ ମୋ size 36 28 34 ମୋ ସାଙ୍ଗ ଦିନେ କଉଠି gote ଗୀତ download କରିଥିଲା ସେତିରେ ଗୋଟେ ର ପୁଅ ର ଫୋଟୋ ଥିଲା ମୋର ଓ ତା number ବୀ ଥିଲା ଏମିତି କିଛି କାମ ନଥିବାରୁ ମୁଁ ସେ number ରେ କୋଲ କଲି ଗୋଟେ ପୁଅ hello କହିଲା ମୁଁ କାଟିଦେଲି 2 ଦିନ ପରେ ପୁଣି mis call କଲି ଟିକେ ପରେ ସେପଟୁ କୋଲ ଆସିଲା

ତା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ ସବୁ କହିଲି ଏମିତି ତମ number ଗୀତ ରେ ଦେଖିଲି ଭଲ ଲାଗିଲା ତ କୋଲ କଲି ବୋଲି କହିଲି ଏମିତି କଥା ହଉ ହଉ ଆମେ ସାଙ୍ଗ ହେଇଗଲୁ ବେଳେ time ମିଳିଲେ ଆମେ କଥା ହଉ ଦିନେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ଆଉ ତମ କେହି gf ଅଛି ନା ନାଇଁ ସେ କହିଲେ ଥିଲା but ଏବେ ସେ ବାହା ହେଇସାରିଲାଣି ଏମିତି wrong number ru ହି ତାକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲି କିନ୍ତୁ ସେ ମୋ ସହ timର ପଦ କରୁଥିଲା ହଉ ଛାଡ। ।।

ଧୀରେ ଧୀରେ ସେ ତା କଥା ଆଉ voice ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା ମୁଁ ଦିନେ ତାଙ୍କୁ i love you କହିଲି ସେ ଫାଷ୍ଟ ମନା କଲେ କହିଲେ ଆଜି i love u କହିବ କାଲି sim ବନ୍ଦ କରିଦେବ ତମ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଭରସା ନାଇଁ ମୁଁ ବହୁତ କାନ୍ଦିଲି କାରଣ ମୁଁ 3 4 ମାସ ହେଲା ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହଉଥିଲି ସକାଳୁ ଉଠି ଥରେ କଥା ନ ହେଲେ ମତେ ଭଲ ଲାଗେନା ତା ପରେ ମୁଁ ଆଉ10 ଦିନ ଯାଏ କୋଲ କଲିନି dine ରାତି ରେ 11 ଟା ହବ କୋଲ ଆସିଲା ତାଙ୍କର। A ,– କଣ ମତେ ଭୁଲି ଗଲଣି ନା କଣ।
ମୁଁ- ନା ତ
A କଣ ଆଉ କୋଲ କରିନ କେବେ ଠୁ
ମୁଁ- ନା ଏମିତି ଟିକେ distrob ଥିଲା କଣ କହୁନ
A କଣ call କରିବାକୁ ବି time ମିଳିଲାନି
ମୁଁ- ହଟାତ କାନ୍ଦି ପକେଇଲି
A କଣ ହେଲା କାନ୍ଦୁଛ କଣ ପାଣି
ମୁଁ – ନା କିଛି ନାଇଁ ତମର କଣ କହିବାର ଅଛି ଯଦି କୁହ ମୁଁ ଶୋଇବି
A- 10 ଦିନ ତମ ସହ କଥା ହେଇନି କଣ ପାଇଁ କେଜାଣି ମତେ କେମିତି କେମିତି ଲାଗୁଛି
ମୁଁ ଠିକ ଅଛି କାଲି କଥା ହବ କହି ରାଗି କାଟିଦେଲି ଓ off କରିଦେଲି ସକାଳୁ ଯେମିତି on କରିଛି20 ଟା miss call ଥିଲା ମୁଁ call କଲି ସେ A କଣ ହେଲା phone କଣ ପାଇଁ ବନ୍ଦ ଅଛିକଣ ଆଉରି ରାଗିଛ ମୋ ଉପରେ
ମୁଁ ସେମିତି ଚୁପ ଥିଲି
ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଅନ୍ତୁ

4 Replies to “wrong number re toka ku patei gihan khaili-ରଂଗ ନମ୍ବର ରେ ଟୋକାକୁ ପଟେଇ ଗିହାଁ ଖାଇଲି”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *